Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Elmennél sportos barátokkal...

Elmennél sportos barátokkal nyaralni?

Figyelt kérdés
Mi egyáltalán nem vagyunk sportosak, csak olyan átlag. Én pl. le nem vetkőzök fürdőruhára, pláne nem a kisportoltak előtt, hogy kritizáljanak. Konditermük van otthon! Nyaralás alatt is más lenne az igény. Nálunk plusz 2 gyerek.

2023. jún. 17. 08:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
98%
Aki nem vetkőzik le fürdőruhára az eleve minek menne nyaralni...? Cigizni, sörözni otthon a konyhában is tud.
2023. jún. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nem csak víz mellett lehet nyaralni, mi erdőbe, városba szoktunk menni. Bírjuk a strapát, csak nem vagyunk fitneszmodell kinézetűek.
2023. jún. 17. 08:37
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nincsenek önértékelési problémáim, minden gond nélkül. Hozzáteszem el is járok.
2023. jún. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
16%
Nekem alapból nem is lennének sportos barátaim, mégis mi a fenéről beszélnénk egymással? Én 120 kg vagyok. :D Nem tudnék egész nap salátákról meg súlyzókról beszélni, egy percig sem kötnek le ezek a témák. Őket meg az nem érdekelné, hogy milyen könyvet olvastam legutóbb.
2023. jún. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Hát én 50, csak nem akarok sportolni ilyen életmód szinten. Melóban futok egész nap, 4-kor kelek plusz két gyerek. A kutyás - sportos gyerektelen életmód távol áll tőlem. Férj barátai, ő sportosabb.
2023. jún. 17. 08:50
 6/19 anonim ***** válasza:
78%

Ha tényleg 50 kg vagy két gyerek után, és nem csak egy 50-nek füllentett 70-es, akkor nem tudom miről beszélsz, önértékelési gondjaid vannak, valószínű neked is szuper alakod van, légy büszke rá!

Ne viccelj, Mo-n mindenki dagadt, és már a huszon éves lánykák is 80 kg fölött kezdődnek...

2023. jún. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
A vékony meg a sportos 2 külön dolog. Hát én nem látok sehol kövér fiatalt, tegnap voltam ballagáson, a kiló smink ellenére csinosak voltak a lányok, fiúk sem voltak kövérek. Hol dagadt mindenki Magyarországon, legfeljebb 50 felett, akkor is kevesen extrém módon.
2023. jún. 17. 11:12
 8/19 anonim ***** válasza:
86%

Kérdező, ha nyitott szemmel járnál, akkor észre vennéd, hogy egyre több a fiatal elhízott gyerek, fiatal is. Hazánk vezet az elhízottak kategóriájában Európában.


Egyébként pedig kifogást mindenre lehet találni. Gyerekkel, gyerek mellett is lehet mozogni otthon a négy fal között. Hétvégén nem hiszem, hogy nincs egy fél órád, hogy tornázz otthon. A gyerekeknek gondolom van apjuk is.


Vegyél 2 db 2 vagy 3 kg-s kézi súlyzót és tornázz azzal otthon hétvégén. Gyereket is lehet emelgetni. Biztos élvezné is. ☺️

2023. jún. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Baromsag. Nem az hatarozza meg a baratsagot, hogy ki hogy nez ki vagy mennyire sportos. A legjobb baratom egy 190 centi magas 100 kilos izomkolosszus aki 7 evig edzett, egy hegy az ember. Ezzel szemben en 172 cm vagyok es 82 kg. Nem vagyok korosan elhizva de azert van pocakom na. Es akkor mi van? Gyerekkorom ota legjobb baratok vagyunk, tokmindegy a kinezet. Ket opcio van. Vagy az onertelekeseddel van baj, ha nem mersz a barataid elott levetkozni, akik nyilvan (ha tenyleg a barataid) nem fognak szekalni a sulyod vagy az alakod miatt. A masik opcio az hogy valoban piszkalnak, es nem baratilag, hanem azert hogy banthassanak. Ebben az esetben nem is igazi baratok. Habar en az elsore tippelnek, hisz egy kulon kerdest is irtal a problemadnak.
2023. jún. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Erdőbe nyaralni...? Bolond vagy?
2023. jún. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!