Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Tanulni se akarok már meg...

Tanulni se akarok már meg dolgozni se, elegem van a rendszerekből, az állandó leszólogatós, egymás háta mögött beszélő emberekből. Tapasztalt lettem, rájöttem mindenki csak a saját érdekét nézi és el akar taposni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Most végeztem a sulival voltam közben dolgozni is. Mindenhol leszóltak meg el akartak nyomni. Mihez kezdjek így az életemmel?

Anyám azt mondta, ha nem találok munkát akkor egy új suliba be irat azt se akarom, sok a rossz tapasztalat. Durván bántalmaztak mindenhol. Nem akarom többet ki tenni magam az emberek hülyeségeinek!

Tudom én se vagyok tökéletes, de hiába voltam mindenhol kedves és szépen öltözött csaj, utáltak! Álltalánosban még testileg bántottak is.



2023. jún. 21. 12:44
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
19/L
2023. jún. 21. 12:46
 2/18 anonim ***** válasza:
79%
Ha mindenhol utálnak akkor veled van a baj, gondolkodj el hogy mit tudnál kezdeni hogy normális legyél.
2023. jún. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Mindenkivel szépen beszélek és aranyos vagyok. De határozott is.
2023. jún. 21. 12:48
 4/18 anonim ***** válasza:
69%
Védd meg magad. Gondolom inkább lányok bántanak, állj ki magadért, és hidd el utána leszállnak rólad!
2023. jún. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
52%
Ha valóvan így lenne nem utalnának. Vagy nem is utálnak, csak magadnak beszéled be, lehet annyra lehúzták az önbizalmad általánosban hogy remeket látsz.
2023. jún. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
lányok bántanak igen, csak általánosban vertek a fiuk.
2023. jún. 21. 12:50
 7/18 A kérdező kommentje:
5/ sztem bízok magamban egy gyönyörű nőt látok a tükörbe ha belenézek!
2023. jún. 21. 12:51
 8/18 anonim ***** válasza:
70%

Akkor valami nem stimmel, mert ezek szerint szép és normális vagy, mégis kinéznek és piszkálnak.

2 lehetőséget látok: hazudsz, vagy trollkodsz.

2023. jún. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
75%

6

Miért hagytad magad? A nővérem általánosba a fiúkat verte mint a répát:)

A lányoktól meg pláne ne félj!

2023. jún. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Annyi hibám van anyám szerint hogy sokszor nem veszem figyelembe a másik ember csak magamat...
2023. jún. 21. 12:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!