Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Folyton beszélő fodrászok?

Folyton beszélő fodrászok?

Figyelt kérdés

Ahánynál eddig jártam, mindegyik kényszert érzett, hogy beszéltessen. Hol tanulok, honnan valósi vagyok, dolgozok-e, stb stb. Olyan kérdéseket tesznek fel, amiket megtartanék magamnak. Igazából beszélgetni se akarnék, nem azért fizetek. Olyan fodrásznál is voltam,ami abbahagyta a munkát, amíg dumált, és kb 3x annyi időt ültem ott.

Ilyenkor ti mit csináltok, ha idegesít benneteket? Hogy lehet ezek felől kitérni?


2018. aug. 15. 07:32
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Nem szokott zavarni, barátságosnak találom ha beszélgetésbe elegyednek az ügyfelekkel, ha téged zavar akkor annyira udvariasan amennyire csak tudod (a frizurád érdekében is) közlöd vele hogy nézze el neked de nem vagy az a beszédes fajta és lehetne e hogy esetleg élvezzük a csendet, ennyi szerintem, nem hiszem hogy nagyon megharagudna emiatt.
2018. aug. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%

Az enyém nem szokotz beszélgetni, az elején megkérdezi, hogy hogy vagyok, meg néha kérdez a hajammal kapcsolatban,de ennyi.

Valószínűleg sértő számára, ha megmondod, hogy most nincs kedved beszélgetni, úgyhogy jobb lenne találni egy fodrászt, aki nem beszélget non-stop, ha ez ennyire zavar.

2018. aug. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Életemben most van 1 olyan fodrászom,aki nem jártatja a száját feleslegesen.Elején pár kötelező kör,nem kérdez bele a magánéletembe,látja rajtam hogy nem ilyen típus vagyok.Néha-néha kérdezek tőle valamit,de tökéletesen kielégít hogy másokkal trécsel.Ez mellett gyors,tudja hogy a munka fontosabb.Olyat kell keresni,aki megfelel ezeknek a kritériumoknak.
2018. aug. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Engem roppant módon idegesít, mikor megáll a keze témázás közben. Az előző fodrászunk totál "kérdezőbiztos" volt, kedveltem, de őt nem lehetett lelőni a kérdéseivel. A mostani hasonló, de ő még nem ismer annyira, és nem kérdez folyton. Úgy tudom leállítani, hogy magam sem beszélek, és akkor nincs téma. A pedikűrösöm is ilyen, mindig megáll a keze, és rám néz ha mesél. Mindegyik szolgáltatásnál az a probléma, hogy folyton úsznak. Ilyenkor rendszerint a késve érkező vendéget szidják (na jó az sem szép) de azért többnyire nem csak ez az oka. Egyenesen gyomorgörcsöm van, mikor időre beérek a szalonba, és akkor még javában melíroz valakit, és nem zavartatva magát, trécsel. Az se szórakozzon az idővel aki időpontot kért és késik, de ha már én oda érek időre, legalább csipkedhetné magát a fodrász az előttem lévővel és ne akkor beszéljék ki a világ nagy dolgait.
2018. aug. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%
Igen, a legtöbb fodrász ilyen, de van kivétel és én megtaláltam :D bementem, levágta a hajam, fizettem, eljöttem, ennyi. Semmi felesleges duma. Én se szeretek így random cseverészni. Értem én, hogy azért csak meg akarja ismerni valamennyire a kuncsaftjait de nekem ez akkor se gyere be.. benzinkúton is van, hogy odajön az emberke cseverészni.. vagy boltban a pénztáros kezdi rá... :D de én utálom az ilyesmit..
2018. aug. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
34%
Legegyszerűbb magadnak vàgni a hajadat, akkor nem lesz ilyen gondod!
2018. aug. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%

Eddig 4 fodrászom volt, ebből 3 beszélgetős fajta, ebből a 3ból kettő pedig sikeresen elvágta a nyakamat. Mindketten ugyan ott... nem tudom, hogy hozták össze de sikerült, pár hónap eltéréssel :D az egyik srác volt, az igazából jól végezte a munkáját, meló melett fodrászkodott hobbiként, aztán beindult neki, saját szalonja lett stb éss onnan kezdve már a munka minősége is romlott ja mev persze árat is emelt.. meg ugye elvágta a nyakamat :D szóvalott hagytam. A mostani nem olyan jó, mint amilyen az előző volt de célnak megfelel + nem zaklat a kérdéseivel, max ha bejön valami ismerőse azzal beszélget de nem áll meg a keze és hamar le is tudja a beszélgetéseket, inkább a munkára koncentrál :)


5ös voltam (asszem)

2018. aug. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem szakmai ártalom. Talán tanítják is nekik.
2018. aug. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%
Az én fodrásznőmet inkább a kuncsaftok tartják szóval.Beszél ő is,szeret is beszélgetni,de már volt akire mondta,hogy fárasztó számára(nézeteltérést is csinált),de sajnálja,mert beteg az asszony.Egy másik fodrséznőm akihez régebben jártam azt mondta neki általában egyik fülén bemegy az infó a másikon meg kimegy,mert belebolondulna ha azokkal a dolgokkal foglalkozna amiket elmondanak neki.Inkább a munkájára összpontosít.Emberfüggő.
2018. aug. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!