Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hol tudnék Budapesten laptopozni?

Hol tudnék Budapesten laptopozni?

Figyelt kérdés

Július-augusztus során kellene egy hely, ahová majdnem minden nap be tudnék ülni laptopozni.

Néztem, és a Szabó Ervin könyvtár zárva, illetve több könyvtár is bezár a nyár folyamán.


A kávézókban meg nem illik egész nap ücsörögni.


Sajnos az a helyzet, hogy otthon skizofrén testvérem van, aki jön utánam, illetve az élettér nem alkalmas tanulásra. Eddig sokszor úgy oldottam meg, hogy iskolában bent maradtam, stb.


Nyáron azért kell tanulnom, mert szeptemberben kezdek új munkahelyen, ami nagyon sok felkészülést igényel, és már most el akarom kezdeni.


Mit ajánlanátok? Hiába gondolkodom, kifogytam.


2023. júl. 11. 11:42
 1/8 anonim válasza:
15%
BKV? Hajléktalanszálló?
2023. júl. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Van olyan kávézó szerintem, ahol néhány bögre kávéért le lehet ezt dumálni.
2023. júl. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
33%

#1:

A BKV-n tömeg van, és momentán folyamatosan mozgásban van, a hajléktalanszállókra meg hajléktalanok mennek, a kérdező meg nyilván nem csöves.


#2:

Igen, ezt fogyasztásnak hívják, ha fogyasztasz, akkor akár a Mekiben is "laptopozhatsz" egész nap.

2023. júl. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A pár bögre nem ugyanaz, mintha óránként rendelned kéne egy kávét. Pont ezt akarja a kérdező elkerülni.
2023. júl. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
65%
Igaz, agglo, de nálunk a közházban egész nap lehet csövezni, és wifi is van. Lehet, hogy máshol is engedik.
2023. júl. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Parkokban :D Sok szép, természetközeli helyet lehet találni ingyenes internethozzáféréssel, ráadásul le is tudsz ülni, van vécé, némelyiken töltő és konnektor is is van.
2023. júl. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ikea vagy bevásárlóközpontok döglős részein. Ezeken a helyeken konnektor is van.
2023. júl. 12. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sikerült megoldani?
nov. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!