Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Titeket nem zavar, idegesít,...

Titeket nem zavar, idegesít, hogy egy kis gyerek 8éves/10 éves laptopozni akar? Netes játékokkal szeretne.19/F vagyok. És én ilyen fiatalon csak xpn nyomtam a Re-Voltot, a Croc 2-őt stb.

Figyelt kérdés

2018. máj. 26. 12:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Alapvetően nem. De ha a szülei semmi másra nem tanítják meg, csak odaadják neki az elektronikai eszközöket, mert addig se kell nevelni, az már idegesít. Annak az eredménye pontosabban.
2018. máj. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ennyi idősen én is a miniclipet, startlapjátékokat, fifát, revoltot meg gameboyt toltam.

Mitől jobb mint ha a Nickelodeont bámulná ugyanannyi időn át? Attól még hogy a mostani szülő / nagyszülő generáció jó részének meg kötelező esti program a TV bekapcsolása, ami aztán “sokkal” értelmesebb...

2018. máj. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Én már jó sok éve nem nézek tvt. Igaz van nekem okos telefonom. De sajnos csak 9osztályban kaptam meg :( alsóban, mint az uncsitesoméknak nem használtam képernyőt, csak xpt.

Persze ők használnak. Ez igazságtalansá :(

2018. máj. 26. 13:17
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Te hány éves vagy, te? Dedó.
2018. máj. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mivan offoló utolsó kommentelő?
2018. máj. 26. 13:31
 6/9 anonim ***** válasza:

A világ változik.

Mondjam én ennyi idősen mit csináltam?

Az én lányom úgy fogja kezdeni az első osztályt, hogy okos tábla, számítógép stb. Minden óráján ott lesz a technológia.

Úgy tűnik ez az élet rendje.

2018. máj. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mondjad meg légyszi :)
2018. máj. 26. 15:52
 8/9 anonim ***** válasza:

Kamaszkoromban csak nekünk volt TV-nk, átjártak a szomszédok, még a 'szünet'-et is néztük, de nekem tényleg érdekes volt, mert a sötétben csöcsörésztem a szomszéd Zsuzskát.

Fekete fehér volt csak, de ettől függetlenül hatalmas technikai áttörés volt, bármennyire is gyerekcipőben járt.

Azért nem gondolja senki, hogy begyepesedett suttyók voltunk, mert például már nyolcadikos koromban nem találtam olyan könyvet, amit nem olvastam volna a Szabó Ervin könyvtárban, vagy a például sorra megkóstoltam a legjobb sportklubokat.

Úsztam az MTK-ban, pólóztam az OSC-ben, végül eveztem a BEAC-ban, ja még egy kicsit öklöztem is a Vasasban, mert nagydarab létemre többször elkalapáltak a téren, mert hát a bunyóhoz a szimpla erő nem elég.

Meg kell mondjam, teljesen ingyen, sőt még szerkót is kaptunk, hja a szoci világban még adtak a sportra, volt jó is az átkosban, bár persze olyan is, amit ma joggal kritizálnak.

Aztán más passzióim is voltak időnként, repülőmodelleket építettem, balsa fából, japán papírral, meg túráztunk, több napos sátrazás, vízitúra, aki látta a még létező kis-Balatoni filmet, a Tüskevárt, az kapisgálhatja.

Nyaranta keményen dolgoztam egy vidéki Tsz-ben, apróbbként gyümölcsöt szedtem, majd később igazi férfimunkával az aratásnál, öntözésnél dolgoztunk, férfiember alig volt a faluban, a városokba voltak csábítva, öregek, nők, meg gyerekek végezték a kemény mindennapi munkát.

Bezzeg más világ volt, nem mondom egy szóval sem, hogy jobb, mert játszani jó, magam is szeretek nyomulni a neten, meg volt már vagy 30 komputerem, ha a commodore 64 és más hasonló korai változatait is beszámítom.

Mivel járatos vagyok a matematikában, ezért mindenki sejtheti, hogy a legjobb játék számomra a programozás és nagyon sajnálom azokat a mai kölköket, akik nem fognak soha addig eljutni, hogy azt kipróbálhassák, mivel a remek egyéb játékok annyira lekötik őket, hogy soha nem fognak eljutni addig, ahogy a könyv, a sport, a férfias munka örömeit sem ismerik majd meg, legfeljebb csak kevesen, vagy nagyon sokára.

Senki ne gondolja, hogy kütyük nélkül nincs élet, mert amennyi pluszt hoztak a világba, annyit ki is szorítanak belőle, ha nem többet.

2018. máj. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Megis mi a francert kellene zavarjon?

Abba az idobe xp volt csak... Es?

Most te is tudsz neten jatszani ugyanugy.

2018. máj. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!