Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lebuktattam! Ha fel jelentem...

Lebuktattam! Ha fel jelentem lesz valami belőle?

Figyelt kérdés

Egy stricit akarok feljelenteni. Ő vallotta magáról nekem, hogy az.

Fel hívom a rendőrséget akkor mit mondjak?



2023. júl. 15. 15:33
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Engem is be akart szervezni de én nem vagyok az a nő. Ha tudom a lakhelyét meg a teljes nevét elmondom a rendőröknek el tudják kapni?
2023. júl. 15. 15:34
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi a bizonyítékod? Egy szóbeli állítás? Nehogy a végén te legyél a rágalmazó vagy jó hírnevet megsértő fél.
2023. júl. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
57%
Ne ártsd magad bele ezen a ponton, nem bizonyíték, amit állított magáról neked. Esetleg a rendőrök úgyis tudják róla, hagyják is - csak bajod lehet. A nőket magad körül óvjad meg, és persze magadat is. Ilyen emberrel inkább ne is állj többet szóba.
2023. júl. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
67%

Rejtett hangfelvétel vagy valami legyen. Mert a fidesz rendőrség úgy működik, hogy feljelentés után elmennek a csávóhoz. Bekopognak. A csávó kinyitja az ajtót. A rendőr megkérdezi: Maga strici? A csávó az mondja: Nem A rendős erre: Elnézést hogy zavartuk. Aztán mennek és téged lecsuknak a rendőrség félrevezetéséért meg rágalmazásért.


De azért egy próbát megérne. Konkrétan úgy meséld el a rendőrségen hogy nem tudod bizonyítani csak mesélte. Így nagy bajod nem lehet utána ha lezajlik a fönt írt párbeszéd.

2023. júl. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Szóbeli állítás meg hogy engem is ki akart vinni svájcba. De én nem mentem én nem vagyok kva.
2023. júl. 15. 15:39
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Azért ha vannak konkrét információid, akkor nem biztos, hogy kell hangfelvétel. Talán a rendőrség is el kezd nyomozni főleg, ha mondod, hogy más lányokkal is csinálta, Svájcba viszi a lányokat... lehallgatják, megfigyelik, és sok dolog kiderül.


Én megtenném, főleg, ha tudom, hogy a befűzött lányokkal csúnyán bánt.


"Bűnösök közt cinkos, aki néma."


Egyébként tök szomorú, hogy ilyen válaszokat, tanácsokat kapsz, aztán meg mindenki siránkozik, hogy amikor kirabolják, fényes nappal egy rakás ember szeme láttára, sehol egy ember, aki segítségére sietne, netán tanúskodna, mert nem az ő dolguk.

2023. júl. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Névtelen bejelentést is tudsz tenni.
2023. júl. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog bortonbe kerulni, viszont sejteni fogja, hogy te voltal. Akiket futtat, nem dobnak fel.
2023. júl. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egyébként rágalmazás stb. akkor lehet bcs, ha fennáll a szándékosság. A bizonyítás nem a tanú, bejelentő feladata.
2023. júl. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Ezzel te más szemében a szálkát keresed elsőnek magadból vedd ki a gerendát. Ilyenekkel ne foglalkozz.
2023. júl. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!