Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy Trump és Putyin lebuktatta a biológiai fegyvert fejlesztő Bident?

Figyelt kérdés

Trump kérésre Putyin közzétette biden fiának üzeneteit,amiben az ukrajnai biolaborokról ír.


[link]


[link]


Mi a véleményetek a nagy bukásról?



2022. márc. 31. 22:20
 1/8 anonim ***** válasza:
43%

Trump helyében csöndben maradnék. (egyik szimpatizánsa voltam) de amit leművelt 2020. Novembere után, főleg 2021. Januar 6.-án az botrányos.


Ez haverkodott É-Korea elnökével, Putinnal, ha Sztálin vagy Hitler élne vele is haknizgatna vajon? 😳

2022. márc. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36%
Hát szerintem nem túl hiteles a dolog...
2022. márc. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 XX.XX ***** válasza:
34%
Remélem komoly visszhangja lesz, várom a fejleményeket
2022. márc. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%

És bármi bizonyíték van rá?

Ennyi erővel én is mondhatom hogy Putyin bácsival szoktam levelezgetni a Tyukhusleves receptjeről...

2022. márc. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%
És akkor a lombik bébi biznisz fel se jött, pedig az is nemsoká ki fog derülni, hogy az usa kisbabákat árul a gazdagoknak, akiket ukrán béranyák szülnek.
2022. márc. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%

Igazából csak annyi derült ki, hogy biológiai labor ami fertőzésekkel foglalkozik.

Ilyen minden országban van.

Arról egyelőre nincs bizonyíték, hogy ez valóban biológiai fegyvergyártáshoz lenne, és nem a szokásos járványügyi kísérleteket és megfigyeléseket végző labor.

2022. márc. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 tobas ***** válasza:
44%

"Hivatkozott egy határozatra, amelyet szerinte a központ etikai bizottságának vezetője 2019. június 12-én írt alá az UP-8 projekttel kapcsolatban. Állítása szerint a dokumentum olyan kutatások elvégzésére utal, amelynek a kockázata a résztvevők életére és egészségére ismeretlen volt, és eltitkolták a bennük részt vevő önkéntesek személyazonosságát."


Magyarul Trump elnöksége alatt már javában zajlottak a dolgok. Végül kiderül, hogy nem is Biden kezdte?

2022. márc. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
69%
Már várom hogy felszínre kerüljenek az usa piszkos ügyei.
2022. márc. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!