Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Senki sem ír nekem a környékem...

Senki sem ír nekem a környékemről,nem is hívnak sehova . Miért ?

Figyelt kérdés
Ez már nagyon régóta rosszul esik nekem . Körülöttem mindenki közeli barátságokat alakít ki, amikor elmegyek az valamelyik barátnőmmel/barátommal valahova mindig látom,hogy hány emberrel beszélnek,és azokkal is akikkel én is jóba vagyok elméletileg,de mi sosem beszélünk privatban ,sosem találkozunk és valahogy nem kerültünk közeli kapcsolatba,kicsit kívülállónak érzem magam ,és nem tudom mit tegyek . Tehát az a bajom,hogy bármelyik közeli barátnőmmel szívesen beszél mindenki ,közel kerülnek egymáshoz ,de hozzám sosem. Egyébként élőben,meg ha a barátnőm által találkozunk akkor elbeszelgetunk , nem hiszem hogy bármi problémájuk lenne ,csak nem értem miért nem viselkednek velem ugyanúgy Megpróbáltam én írni nekik párszor ,de valahogy sosem tudjuk tartani a beszélgetést . 16/L

2023. júl. 22. 19:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Kamubarátok kéne szűrni.
2023. júl. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Elég vagyonos vagy? Jóképű? Izmos?

Ha egyik se, akkor meg is találtuk mi a baj.

2023. júl. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!