Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tennétek,mivel töltenétek...

Mit tennétek,mivel töltenétek az estét,ha a párotok hétvégeken eljár bálba,de titeket egyáltalán nem érdekel ez a szórakozási forma?

Figyelt kérdés

2023. júl. 23. 13:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs gyerek, akkor végre kipihenném magamat úgy, hogy nem zavar benne senki.
2023. júl. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Kinek mi a hobbija. Én pl. simán elvagyok itthon egy jó könyvvel egyedül, de van mikor a párom a haverjaival szervez valami programot , akkor ha összejön, én egy barátnőmmel találkozom. Mozi,színház, vacsora . Mikor mi.
2023. júl. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
41%
Nem tudnék tartósan olyannal lelki közösséget elképzelni, akivel a szabadidős elfoglaltságaink nem fedik egymást. Hét közben dolgozunk, hétvégén mást csinálunk, mi marad? A hétköznap esti sorozatnézés?
2023. júl. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%

Évente kb hatszor utazik a kedvenc focicsapatom Budapestre meccsre. Három barátommal és a fiainkkal kimegyünk a vendégszektorba szurkolni. A meccs után még szórakozni egyet. Természetesen előtte fiús módra alapozunk egyikünknél. A feleségek meg másikunknál összegyűlnek és csajos estét tartanak.

Mi így osztjuk be a bulizást.

2023. júl. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt, amit szingliként. Családdal, barátokkal, hobbikkal foglalkozom. Évközben tanulok is hétvégén. Vagy pihenek, semmitteszek. Én is szoktam menni ide-oda nélküle, mehet ő is.
2023. júl. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
En az 1000 darabos puzzle-omat raknam tovabbra is az erdekes podcastokat hallgatva. Ilyenkor el vagyok varazsolva.
2023. júl. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

3: Kinek mi az igénye. Mondjuk elég fura lehet, ha csak közös dolgaitok vannak, és semmi énidő, semmi saját hobbi. Vagy nagyon szerencsések (?) vagytok, és nagyon passzoltok, vagy valamelyikőtök túlságosan igazodik a másikhoz.

A kérdésre válasz: a saját dolgaim. :) Amit vele nem tudok, mert egyszemélyes program (olvasás), vagy őt nem érdekli.

2023. júl. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Metionin ***** válasza:
Foglalkoznék addig a saját hobbimmal.
2023. júl. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Én meg olyat nem tudnék tartósan, aki mindent csak velem akarna csinálni.

7-es válaszát kell osztanom.

De én másra is rávilágítanék. Mikor valaki mindent egy embertől akar, az valószínűleg önbizalomhianyos és nincs kialakult személyisége és/vagy társfüggő.

2023. júl. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Amit most is, olyan filmeket nézek, ami őt nem érdekli, ide írogatok, játszom, esetleg takarítok stb. Énidő
2023. júl. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!