Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha rád köszönnék az utcán,...

Ha rád köszönnék az utcán, vissza köszönnél? Én vagyok az idióta hogy ráköszönök idegen emberekre, vagy ők a bunkók hogy nem köszönnek vissza?

Figyelt kérdés

Sokszor elkezdenek bámulni az emberek, és néznek nagyon ráérősen.

Sokáig nem tudtam mit kezdeni vele, gondoltam várják, hogy köszönjek, és elkezdtem rájuk köszönni, erre megszoktak lepődni és vissza köszönnek! :)

De idegenek számomra, és én is az vagyok nekik.


változó hogy ki köszön vissza...


Pl megyek az utcán, bámult két gyerek a megállóba rájuk köszöntem miközben elmentem mellettük, és láttam, hogy meglepődtek, de vissza köszönni egyik se tudott.

Vagy munkások építették a házat, bámultak már messziről, rájuk köszöntem, hogy "jó munkát!" és vissza köszöntek.

Vagy bámultak séta közben az egyik házból az udvarrol, és rájuk köszöntem, és vissza köszöntek...


Máris oldottabb volt a hangulat.


De sok idióta bámul, mintha nem látott volna még embert, rájuk köszönök, majd ugyan olyan agyhalott képpel bámulnak még mindig.



Szerintetek hagyjak fel ezzel, mert csak hülyét csinálok magamból, és az jön le nekik, hogy "mit köszönget az idióta?" vagy jobb ha köszönök, mert talán "Na ez legalább kitudja nyitni a száját!" jó benyomást is kelthetek rajtuk?



2014. máj. 14. 20:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyszerj menj el valami forgalmas városba és próbáld ki a taktikád. :D Szerintem ez legfeljebb falun elfogadható, ahol mindenki ismer mindenkit, de így értelme nincs.
2014. máj. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én mindenkinek reflexből visszaköszönök, mivel az utcán legtöbbször zenét hallgatok amibe eléggé belemerülök ezért sokszor van, hogy csak köszönés után 'vágom le', hogy ki is volt az illető igazából.


Amúgy nem tudom, nekem fura az idegeneknek köszönés, persze ha valami faluba vagyok és néz a néni a kertből, akkor persze neki köszönök, a munkások is oké, de buszmegállóban kicsit fura hatást kelt szerintem...

Szerintem senki nem fog idiótának nézni, a legtöbb ember visszaköszön, de nem elmélkedik ilyeneken tovább. De szerintem random azért ne köszöngess emberekre, de ha nagyon bámulnak akkor nyugodtan..

2014. máj. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Akkor ha nagyon bámulnak, hagyjam őket? Vagy bámuljak vissza?

Kicsit feszélyező érzés, mikor már 10 méterről bámulnak mikor feléjük sétálok...

2014. máj. 14. 20:32
 4/8 anonim ***** válasza:
65%
Most komolyan ebben az országban ahol mindenki gürizik 8-12 órákba semmi pénzért, mindenki fáradt, ki van a f@ sza, és majd akkor neked fognak visszaköszönni boldogan? Hagyjuk már. A fiatalabbak meg főleg nem, de ez egyértelmű...
2014. máj. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én általában nehezen jegyzem meg az embereket. Főleg az olyanokat, akiket egyszer láttam, bemutatkoztak, aztán nem is beszéltünk többet. Így ha valaki rámköszönne, akkor automatikusan visszaköszönnék, és azon gondolkoznék utána, hogy 'ez ki a franc volt'. Ha ismeretlen tenné ezt, akkor jó sokáig gondolkozhatnék :D Amúgy a munkásoknak intézett 'jó munkát' az tök rendes dolog. Mármint biztosan örülnek neki ők is. :)

Ha meg bámulnak akkor ne foglalkozz velük. Ha van merszem, akkor 'visszabámulom' őket, és akkor végre tudja a gyerek, hogy hány kiló, és máshova néz. Az meg idióta, aki még ezután sem fogja fel, hogy mi a helyzet.

2014. máj. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem fognak idiótának nézni.

Pesti vagyok, és még itt is van ilyen ember. Egyszer rámköszönt egy ismeretlen srác az utcán én meg visszaköszöntem, aztán mivel nem siettem, leálltam vele dumálni, és tök jól elbeszélgettünk :)

Senki sem fog dilisnek tartani, ha nem nem nézel ki pszichopatának.

A bámulókat meg bámuld vissza!

Egyébként hány éves vagy?

2014. máj. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy tökéletes módszer a bámulók ellen. Zavarba kell őket hozni. Azt ne várd el, hogy mindegyik visszaköszönjön, mert a köszönésed egy váratlan reakció számukra, így nem tud mindegyikük gyorsan reagálni.
2014. máj. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Minek köszönjenek? Nem tartoznak ők neked semmivel
2015. jan. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!