Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Személy szerint nem vagyok...

Személy szerint nem vagyok rasszista, de nem feltűnő, hogy az iskolákban általában a romák csinálják a bajt ?

Figyelt kérdés

Össze vissza átkozódnak, ok nélkül neki rontanak a másiknak,

Keltik a feszültséget.


Van normális Roma/cigány barátunk, de ő az egy a 40 közül aki nem akar mindenkit ledöfni egy bottal akire ránézett az iskolában



2023. aug. 4. 17:34
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Iskolákban? Ha megnézed a híreket, az ostoba, idegbeteg, erőszakos bűnözők szinte mind cigányok. Buszsofőrt összevernek, idős embereket megölnek kb. 2000 forintért, késelnek mert csak.
2023. aug. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Ahhoz nem kell rasszistának lenni hogy az ember lássa, a balhék, bűnesetek 90%-ért a cigányok a felelősek. Ez nem rasszizmus, ez tény.
2023. aug. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

13-14 éves koromban általános iskola 7-8. osztály jó 25 éve már, de ott is ők csinálták a balhét, fenyegetőztek csesztették a másikat, verekedtek, amit el lehet képzelni...


és valahogy a drága tanárok sehol sem voltak, ha bementek szólni a szülők max annyit mondtak h megbeszélik a szülőkkel...valószínűleg nem merték.


apám 9 éves koromban halt meg, és engem és a hozzám hasonlóakat kik félig szülő nélkül maradtak még jobban csesztettek...


középsuliban már nem voltak odáig nem jutottak el

2023. aug. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Darius- ***** válasza:
100%
Ezt tanulják otthon. Minden neveltetés kérdése. Persze mindig vannak kivételek.
2023. aug. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
39%
A lányom legjobb barátnője roma. Sosem csinálta a balhét. Tisztességes jómodú családból származik. A sulijukban a fehérek több balhét csinálnak.
2023. aug. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#5 tudom, hogy vannak olyanok is, én is láttam 1 jólelkűt, de a családja maga volt a fent leírt "cigány"


Volt egy másik gyerek is, de a szüleinek valahogy jó sors jutott, drágább cuccokban járt mint az osztály együttvéve )

2023. aug. 6. 14:06
 7/7 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem ez rasszista, mert sok roma, de fehér is ugyanúgy csinálja a balhét, és lehet roma, és fehér is kulturált.

Ez így egzakt. A többi rasszizmus.

2023. aug. 9. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!