Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Fiatal férfiak 23-26-évesek...

Fiatal férfiak 23-26-évesek ti már tényleg nem tepertek a csajokért?

Figyelt kérdés

Tehát az érzelmek nélküli kapcsolatok, csak szex vagy az sem ?


Kifejtem,-egy csomó fiatal szép, okos gyakornokom van és panaszkodnak, hogy nem találnak párt maguknak...

A fiúk már nem nyomulnak mint régen, nem udvarolnak semmi érdeklődés, chatelnek,elmennek kávézni ,inni egyet a csajokkal és utána semmi... -Aki eröltette,nyomult irányítot,kereste a srácot annak a csajnak van kapcsolata de a szex ott is kevés.


Tényleg ennyire sivár lett minden? -(én idősebb vagyok nem tudom)


Vagy minden fiú nagymellű fullos 48kg cicababára vágyik?-De a pasik sem fullosok'...


Durva,hogy ennyi nő van egyedül mert eltüntek az értelmesen kommunikáló férfiak aki "udvarolni" bokolni is tud...


Vagy van még ilyen pasi?



2023. aug. 9. 02:38
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
93%
2023. aug. 9. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
81%

"Durva, hogy ennyi nő van egyedül"


36 éves még érintetlen férfiként kérdezlek: te meg mi a büdös francról beszélsz? Nekem már nincsenek ilyen igényeim, amiket leírtál, mégse jön össze 36 éve semmi. Szóval talán mégsincs annyira sok nő egyedül.

2023. aug. 9. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
80%
Minek? Tök felesleges, én semmi nyomást nem érzek rá. 23f
2023. aug. 9. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
89%
Minek? Azért, hogy még egyszer át legyek verve? Hogy még egyszer belém taposon valaki? Bocs de már rá untam az ilyen és ehhez hasonló baromságokra. A 2 lépés távolságot megtartom feléjük. Nem vagyok megkeseredve, csak távolságtartó lettem, illetve gyanakvó ha akarnak tőlem valamit.
2023. aug. 9. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
92%

Nem foglalkozom ezzel. Pedig vágynék 26 évesen a társra én is. De inkább dolgozom, építem a karrierem, gyűjtöm a pénzt saját lakásra, mert ebben az országban ha nem születsz gazdag helyre még 30 évesen is szülőkkel élsz vagy egy csöves albérletben üres pénztárcával.


A párkapcsolat meg majd szembe jön velem valamikor. 2 és fél éve szingli vagyok. Se időm se energiám nincs arra jelenleg, hogy eljárjak bulikba ismerkedni. Inkább meló, utazgatás Európában és gyűjtögetés.

2023. aug. 9. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
85%

női oldalról megközelítve a kérdést, lehet, hogy a lányok ülnek fordítva a lovon.

legalábbis rengeteg várják ezt az éhenkórász teperést, miközben folyamatosan pattintják le a csávót. Úgy tekintenek magukra, mint valami főnyeremény, és még az a valami, ha ők kegyeskednek viszonozni valamit a csávó felé.


Lehet nem ez a helyzet, de sok ilyet ismerek... Aki nem hajlandó oda-vissza érdeklődni a másik iránt, az ne csodálkozzon. Utána meg zavarja, hogy csak a zaklatók maradnak, akik nem értenek abból, hogy "nem", mert arra lettek hangolva, hogy ez egy "igazából igen"...

2023. aug. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
78%

Én inkább undorodom a mai lányoktól, leginkább amiatt ahogy megnyilatkoznak- pl. itt a gyakorin. Gyűlölködés, rosszindulat, gúnyolódás stb. Itt az egyik gyöngyszem, talán tegnapi:

"A magyar nép genetikailag meg mindenhogyan a legnagyobb selejt, utolsó primitív legalja véglények gyülekezete,odaragadt szarcsimbókok Európa segglyukán. A tipikus magyar férfi egy buta,rosszindulatú,gyűlölködő,semmirevaló csóró alkoholista nyomorult akinek a farka sem áll már fel,vagy ha fel is áll neki akkor jó hamar el is sül. Nyilván nem egy vonzó lehetőség egyetlen egészséges értékrendű nőnek sem. Szerencsére a határok nyitva vannak,így van választási lehetőség."

2023. aug. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
73%

Nőként úgy tapasztalom akad azért teperős fajta, de a többség nem töri magát miután kapott egy határozott 'nem'-et. Ami szerintem jól is van így többnyire. Rengeteg olyan randiban volt részem ahol nekem kellett irányítani, lényegében még azt is én vezettem hogy merre sétálunk, jobbra vagy balra fordulunk épp. Igazán lelombozó. De szerencsére megtaláltam azt az embert, aki tudja 'mi a dolga'.

Tapasztalataim szerint hatalmas tévedés az, hogy ezen korú férfiak érzelmek nélküli kapcsolatokra/szexre vágynak. Nem találkoztam ilyen emberekkel.

És igen, minden sivár lett. És nem, nem abban az értelemben hogy 50kg-os csajokra vágynak vasággyal együtt. Hanem abban, hogy tulajdonképpen mindenki marad inkább egyedül, mert annyi csalódás és fájdalom érte, hogy akkor inkább építi a saját kis életét.

2023. aug. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
100%

Én ha látom a csajon hogy érdeklődik akkor teperek, így vannak vele ah ismerőseim is.

De ha neten megismerkedünk, chatelünk és 2 szónál nem ír hosszabb választ azt kapásból kidobom, nincs arra energiám hogy én vigyem mindig a beszélgetést, meg felesleges is mert ha akarna valamit ő is szólna. Ha sikerül elmenni randira és ott hasonló, akkor ugyan ez. Ha a randi után áll be a távolságtartás megintcsak nincs értelme.


Lehet én nem vagyok érdekes, vagy könnyen feladom, de ezek az én tapasztalataim.

2023. aug. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
72%

Amikor a nők úgy döntöttek, hogy feladják a női szerepeket és ezzel egyidejűleg elnőiesítik a férfiakat, akkor mire számítottak?

Láthatóan ez a férfiaknak nem felel meg, de miután ezt a csatát elvesztették, nincs mit tenniük, kivonultak a nőkkel hosszútávon tervezésből és maradnak a rövidtávú egészségügyi szükségletek.

És ami még érdekes, egyre több a homoszexuális pasi! … és nem, nem az internet miatt vesszük ezt észre, mert internet évtizedek óta van, hanem a saját mikrokörnyezetünkben.

2023. aug. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!