Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi lehet az oka, hogy ezen az...

Mi lehet az oka, hogy ezen az oldalon ennyire felül reprezentáltak a magasan képzett, jól kereső, vagyonos emberek?

Figyelt kérdés
Főleg oktatás és karrier csoportokban erősen felülreprezentáltak az ilyen hátterű választ adók
2023. aug. 17. 20:40
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Mert mindenki azt ír, amit akar.
2023. aug. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
Mert ők érnek rá ide írogatni.
2023. aug. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Kitana. ***** válasza:
43%
Szerintem rengeteg kevésbé képzett ember van itt, de alapvetően szerintem a képzetteknek több a szabadideje általában, akár napközben is tudnak írni, irodából, home officeból, vagy csak telefonról, míg sok alacsony végzettséget igénylő melónál még a telefonodat sem veheted elő napközben, így ők pl kiszorulnak innen a nap nagy részében. Az alacsony végzettségűek gyakran családot is hamarabb alapítanak, szóval lehet melón kívül is elfoglaltabbak.
2023. aug. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
46%
#1 A stílusból is lehet következtetni a képzettségre.
2023. aug. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%

A gyíkon szinte mindenki BMW-vel jár, a Kajmán szigeteken nyaral és milliókat keres havonta, bizonyos kategóriákban.

De ugyanazok a válaszolók másik kategóriákban már panaszkodnak, hogy drága az albérlet és sok a villanyszámla.

Vagyis nem kell mindent elhinni.

2023. aug. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem az, hogy itt viszonylag kerek egész mondatokban kell kommunikálni az egy relatív jó szűrő.


Ettől függetlenül nem mindegy mikor ki van online és ki mit hazudik. Én sokszor pont az ellenkezőjét látom. Ha a fizetésed eltér a minimálbértől akkor már megy a lepontozás.

2023. aug. 18. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
85%

#5 Bizonyos szintig lehet a kettő együtt is. Van az a szint ami sokaknak álom fizetés de a való életben azért sokkal előrébb nem leszel vele.


Mondjuk ilyen 500 ezrek. Ha albérletet fizet az ember akkor havi szinten 350-400 ezer el fog menni. Havi 100-150 ezrekkel meg ugyanott lesz az ember mint aki fele annyiból otthon él.


Viszont aki fele annyiból otthon él annak meg ez lenne a mesés fizetés.

2023. aug. 18. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!