Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit gondoltok a gólyatáborokról?

Mit gondoltok a gólyatáborokról?

Figyelt kérdés
úgy, hogy én nem iszok elég szar volt

2023. aug. 26. 17:04
 1/5 anonim ***** válasza:
85%

Én először gimis gólyatáborban voltam. Nagyon zárkózott voltam (meg most is az vagyok), de igazából nem volt rossz. Megismerkedtem az új osztálytársakkal, voltak csapat építő trainingek stb. De ha nem megyek el akkor se lett volna semmi.

Idén kezdem az egyetemet, de nem mentem gólyatáborba. Egyrészt nagyon távol lett volna a lakhelyemtől, másrészt én 35 ezer Ft-ot sajnálok azért a 3 napért, harmadrészt továbbra is zárkózott, introvertált stb. személyiségű vagyok, alkohol, cigi, drog stb. nem az én világom. Szóval kihagytam, remélem nem lesz belőle semmi hátrányom.

Mit gondolok róla? Hát, igazából egy hülyeségnek tartom. Néztem korábbi gólyatáboros videókat, ami lejött nekem az az, hogy inni kell ezerrel, sok hülye feladatot kell csinálni, este ordibálva táncolni/énekelni stb. Persze a személyiségemből adódik ez a vélemény, valószínűleg a társadalom többsége teljesen máshogy vélekedik a gólyatáborokról.

2023. aug. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Nincs értelme.
2023. aug. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%

"kihagytam, remélem nem lesz belőle semmi hátrányom"

Nem lesz, nyugodt lehetsz.

Én is kihagytam amúgy az egyetemit, mert az egyetem küldött egy levelet kvázi figyelmeztetésképpen, hogy azt nem ők szervezik, úgyhogy eleve gyanús volt kicsit... De nem is bántam sose, hogy kihagytam.

Egy középiskolaiba azért inkább elmennék, az megbízhatóbb hely. Csak mondjuk nálunk olyan meg nem volt. :)

2023. aug. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
89%
A kupleráj törvényesített formája (kb. mint régen a KISZ tábor).
2023. aug. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy mentem el anno gólyatáborba, hogy nem iszok alkoholt. Gondoltam, hogy nem lesz jó ötlet elmenni, de úgy voltam vele talán sikerül összehaverkodni néhány szaktársammal. Hát...jobb lett volna ha nem megyek el. Primitív állatkodás volt az egész.
2023. aug. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!