Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mesterképzés alatt milyen a...

Mesterképzés alatt milyen a közösségi élet?

Figyelt kérdés

A BSC alatt végig dolgoznom kellett, eléggé elhanyagoltam a közösségi életet.

Most szerencsére már kezdek egyenesbe jönni, 2 félévem van hátra.

A BSC alatt már annyira nagyon nem bízom ebben, illetve legalább még stabilizálódnék picit.


Szóval, akik mentek MSC-re, milyen a közösség? Diákszervezetek mennyire aktuálisak az alatt? Mennyire lehet akár baráti társaságokat találni, akár párkapcsolatot? :)



2023. szept. 2. 20:12
A kérdező szavazást indított:
Tökéletesen lehet!
Nem az igazi, de lehet.
Egyáltalán nem lehet.
9 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeretnél közösségi életet élni akkor MScn is tudsz, főleg ha csatlakozol különböző csoportosulásokhoz akiknek vannak programjaik.


Viszont MScn az emberek többsége jobba fókuszál a karrierjére mert az emberek többsége kiélte magát 18-19 évesen amikor egyetemre jött és jóval több a felelősség ekkorra már az egyetemistákban. Plusz sokak ilyenkor már dolgoznak egyetem mellett szóval kevesebb az emberek ideje

2023. szept. 3. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Sajnos nálam ez fordítva lett lehetséges. Mocskos anyagiak, meh.


De köszönöm! :)


A diákszervezetek hogyan működnek, mesteresként is lehet menni simán?

Illetve a mesteres gólyatáborok is vannak hasonlóan királyak mint az alapszakosoknak szántak?

2023. szept. 3. 01:16
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, ugyanúgy lehet diákszervezetkhez csatlakozni mesteresként is, egyetemi életben meg ha valaki nappalin tanul, nem sok különbség van az alap és mester közt, legalábbis nálunk teljesen keveredtek az alap és mesterszakososok.


Mesteres gólyatábor nekem jobban tetszett mint az alap :) bár ez gondolom egyetem függő.

2023. szept. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!