Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mennyire veszélyes ha megadtam...

Mennyire veszélyes ha megadtam a telefonszámom marketplacen?

Figyelt kérdés
Egy személy elkérte a számom én meg sajnos voltam olyan hülye, hogy megadtam, aztán persze nem reagált. Nem fordult elő ilyesmi előtte. A profilja valódi, de jelentettem. Aggódnom kéne?
2023. szept. 4. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért jelentetted, ha valódi a profilja? Normál esetben kapcsolattartási célból elkérhetik, ebben még nincs semmi ijesztő. Visszaélni nem tudnak vele, rengeteg telefonszám publikus a neten (pl. bármelyik webáruház, online kereskedő felület ügyfélszolgálata, panaszkezelés kapcsán).

A mai telefonokban vagy alapból benne van a hívók tiltása, vagy letöltesz hozzá egy alkalmazást, ebből a szempontból sem tudnak zaklatni, szórakozni.

2023. szept. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért mert meg lett beszélve, hogy hívni fog egy időintervallumban mert érdekli a termék de nem hívott és annyi se volt benne, hogy írjon miután megadtam egy személyes adatom.. A pozitív tapasztalatok miatt eddig megadtam de már mostanában ez a 2. ilyen, ezek után már nem fogom senkinek, amúgy is messengeren elérnek ennyi de leckének jó volt.
2023. szept. 4. 19:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Attól még semmi értelme nem volt, hogy jelentetted. Amúgy Vaterán pl. a regisztrációkor is kötelező megadni a telefonszámod, és akkor ezzel az erővel az egész weboldalt beperelhetnéd. -.-
2023. szept. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Semmi. En is adtam meg, nekem is adtak meg.

Ha tud normálisan kommunikálni, írásban akkor megadom.

Soha nem volt még visszaélés.

Ha oda érek, az utcába szoktam hivni, volt hogy a gps vitt felre, a foldhivatalba se volt risztázva annak az új utcának a neve, nem találtam meg a cimet. Illetve egy hasonmo eset sor panel kozt, nem talaltam meg a cimet. Kertem jojjenek le, utolag kerdeztem hogy honnan kellett volna tudnom melyik xx haz. Azt mondtak hogy hát kivan rakva, vagy jah nem. Szigetelés utan még nem kerult vissza semmi.


Szval ne aggodj! Ha zaklat, tiltod a számát.

Lehet nem ért rá, vagy átgondolta és már tárgytalan.

2023. szept. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!