Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Tartotok intimebb képeket a...

Tartotok intimebb képeket a telefonotokban?

Figyelt kérdés

Egy időben csináltam ilyeneket páromnak, fehérneműs képeket, kb.10-20 kép. Le volt kódolva, soha nem volt gond. De miután egyszer más kezébe került a telefonom (rendőr), azóta csak állatos képek vannak nagyrészt. Előtte meg minden szart screenshotoltam stb., nem töröltem ki, amit mások küldtek.


Azóta kicsit paranoiásan úgy használom a telefonomat, hogy csak olyat tárolok rajta, ami nem baj, ha más is látna. Tudom, lehetne felhőben is tárolni, ami olyan.


2023. szept. 5. 20:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
68%
a hentai annak számít?
2023. szept. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
44%
Nem, ellenben idegbeteg tudok lenni, ha más hozzáér a telefonomhoz. Nem is intim képek miatt, mert azok nincsenek, de ez kb olyan, mint egy naplóírás.
2023. szept. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Kitana. ***** válasza:
84%
Nem, küldeni sem szoktam ilyeneket, komoly kapcsolatban sem. Van rajta viszont minden egyéb baromság, azokat ha látná valaki, nem izgatna nagyon.
2023. szept. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Becsültesértés miatt foglalta le (feljelentett a zaklatóm), majd közölte, hogy adjam meg a kódot, vagy kifizettetik velem a "szakértőt". A fél életünket azon hordjuk. Meg most egy idegen bújja akár az üzeneteidet. Félre ne értsetek, semmi illegális nem volt benne, de akkor is borzasztó megalázó.
2023. szept. 5. 21:12
 5/17 anonim ***** válasza:
54%
Azért főtéren zárnám kalitkába az ilyen embereket is, akik még azon felül ,hogy zaklatnak, még keresztbe tesznek ahol tudnak. Benne vagyok én is egy ilyenben, nem kívánom senkinek
2023. szept. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
84%

Magamról sosem fogok ilyen képeket csinálni, ezerféle módon hozzájuk lehet férni (a felhőben pláne lol!! a netre őrültség bármilyen formában ilyesmit feltenni)


Random intimebb képeim viszont vannak, amiket a neten látok és ízlésesnek/szexinek találok.

2023. szept. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
#5 Mai napig tart. Utána.még nekiállt fenyegetni, zsarolni is a feleségével együtt. A poklok pokla és az ilyen mocsok "becsületsértéssel" akar mindent megúszni.
2023. szept. 5. 21:25
 8/17 Metionin ***** válasza:
64%
A legintimebb kép rólam amikor néha befotózom a sminkemet.
2023. szept. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha tárolok is bármilyen képet, akkor azt csak addig, ameddig a rendeltetését be nem teljesíti, ill. le nem mentettem egy független mappába. Egyébként meg nem hogy intim képet, de semmilyen képet nem tárolok a telefonon - abból az elgondolásból, hogy amennyiben fel is jut valamilyen piszkos tróger a telefonomra, akkor se találjon semmit rajta, amiből érdemi információt tud kinyerni vagy célpontot tud csinálni. A névjegyek is úgy vannak kialakítva, hogy nem tud velük mit kezdeni, - mert szándékosan jellegtelenre formáltam azokat. Híváslistát is belátható időközönként kiürítem. A telefont is rendszeresen újraindítom. Minimális, csak is a szükséges időt tartózkodom a neten vele és nem kattintgatok minden baromságra rá ész nélkül. Irtom a reklámokat is és ismeretlen számra nem mozdulok akkor sem, ha a "lyézus" az fehér lepelben. Szám nélküli hívásoknak pedig végképp nincs esélyük! A következetességem jó kis protokollt generált, amin nagyon komoly kihívás keresztül verekednie magát bárkinek is. Volt, hogy a főnököm telefonált rám, hogy ami hívás be fog futni hozzám pár percen belül, azt kellene fogadnom, mert benti mókus fog keresni.
2023. szept. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
48%
Telefonban soha. De iksz es ipszilon fiokom kozott levelezesben szerepel. Kamufiokjaim ilyen celbol vannak.
2023. szept. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!