Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Voltatok már úgy, hogy szètver...

Voltatok már úgy, hogy szètvernètek a telefonotokat?

Figyelt kérdés

2 hete lett egy lett egy redmi telefonom úgy, hogy eleve kèrtem, hogy ne vegyék meg a szüleim mert még fél év alatt a Samsungomat sem szoktam meg. Jó, megvették mert.. nem tudom miért. Kicseréltem a kártyát, most nem kellett fél napot szöszölni a névjegyekkel mert a tesóm segített. 2 hete nem tudom beállítani a számkijelzést , eddig nem tudtam miért nem veszik fel az ismerőseim a telefont, most már tudom. De nem lehet beállítani ezért facebookon írok nekik, hogy hívom őket vegye fel.


Már kezd a tököm tele lenni és visszatettem másikba a kártyám , de valahogy úgy szét verném azt a xart. Gondoltam inkább kiírok egy kérdést mert eddig semmit nem vertem szét meg végre az régi billentyűvel írok és ez megnyugtató.



2020. nov. 2. 10:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne verd szét! Add el, legalább keresel rajta pénzt.
2020. nov. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Tuti, hogy a számkijelzés elrejtése nem alapértelmezett a telefonban. Ha te vagy ügyetlen ne a telefonra legyél mérges, illetve keresőbe beírod, hogy mit szeretnél csinálni és valaki elmagyarazzá majd neked, mit hogyan kell.
2020. nov. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Irigylem a problémáidat.
2020. nov. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tudod, a normális emberek többsége nem idegbeteg állat, hanem higgadtan utánaolvasnak a dolgoknak.
2020. nov. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Áttettem a másik telefonba már jó :). Kellett, hogy kiírjam magamból nyugodtan eltettem a fiókba az újat. Bevallom, ügyetlen vagyok. Nem megy nekem ez a technika. Nem is tudtam pl., hogy nem egyesével kell a számokat átírni. 102 névjegyet másoltam át, úgy, hogy leírtam papírra.
2020. nov. 2. 10:52
 6/7 anonim ***** válasza:

Volttam én is így kaptam egy most divatos (okostelefont) ?

2-nap múlva vissza adtam a csináljatok vele amit akartok .

2020. nov. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az android frissítés óta párszor megfordult a fejemben. A legutóbbi frissítés után folyamatosan akad a telefonon, van, amikor csak simán egy cikket olvasok vagy ide írok és megáll minden... Na, olyankor gyűlölöm.
2020. nov. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!