Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Manapság mennyire számít...

Manapság mennyire számít cikinek ha valakinek a tejfölös kifli az egyik kedvenc étele?

Figyelt kérdés
Tejföl és sóskifli. Nekem ez az egyik kedvencem. A családomon kívül senkisem tudja rólam. Sohasem mertem elmondani senkinek mert féltem hogy csak égetném magam. Inkább hazudtam hogy pl pizza vagy rántotthús. Persze azokat is nagyon szeretem, csak félek ha bevallom hogy a tejfölös kifli az akkor bolondnak néznek miatta.

2023. szept. 6. 12:55
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Tudod mi számít rettenetesen cikinek? Ennyire foglalkozni mások véleményével.. Nem merni felvállani egy tök ártatlan dolgot, mint a kedvenc kajádat, mert hogy jaj valaki hülyének néz miatta.. Megsúgom, az emberek nagy részét egyáltalán nem érdekli, hogy mit eszel.
2023. szept. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Keress fel egy pszichológust, de sürgősen!


Miféle szorongó, megfelelési kényszeres személyiség kell ahhoz, hogy valaki a kedvenc ételét is szégyellje?

2023. szept. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
A tinik és a sznobok tarthatják annak, normális emberek nem igazán. Mindenkinek teljesen egyéni az ízlése, ez alap.
2023. szept. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Tedd fel magadnak a kérdést: ebben ugyan mi cikiség van? Mit kell ezen szégyellni?
2023. szept. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
#2 Olyan múltszázadinak tűnik, és úgy hat mint ha nem telne jobbra. Attól félek rámsütnék hogy igánytelen vagyok. :/
2023. szept. 6. 13:03
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, gyerekes viselkedésedet és gondolkodásodat remélem hamarosan kinövöd.
2023. szept. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te egy troll vagy, aki élvezi, hogy mindenkit kiakaszt ezzel a butasággal.
2023. szept. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

"Attól félek rámsütnék hogy igánytelen vagyok."

És? Kit érdekel, hogy valami random ember igénytelennek gondol? Miben változtatja ez meg az életed?

2023. szept. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
*sóhajt
2023. szept. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Múltszázadi, aha...most komolyan...szerinted ma már nem esznek az emberek tejfölt és kiflit, vagy mi a lócitrom?!
2023. szept. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!