Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért trollkodták szét a...

Miért trollkodták szét a bemutatkozó posztomat a játék csoportjában?

Figyelt kérdés

A játékot 2002ben adták ki, és egy pár évig óriási sláger volt, most már nagyon kevesen játszanak vele értelemszerűen. Találtam róla magyar Facebook csoportot ahol nosztalgiából vannak fent rajta pár százan. Mondom csatlakozok, nosztalgiából.


Az adminisztrátor elfogadta a jelentkezésem, és írta nekem privátba írjak arról egy bejegyzést, hogy kb hány éves koromtól kezdtem játszani, mikortól játszok, melyik szervereken voltam, volt-e klánom, részt vettem-e anno közösség találkozón meg ehhez hasonlókat.


Megírtam a bemutatkozómat, erre szétrollkodták. Ilyen kommenteket írtak:

"Ki kérdezett, 6 éves korodban már ezzel voltál? "

"Szűz vagy még 26 évesen"

"Köszönjük, nagyon izgalmas volt JA NEM"

"Hülyegyerek, csak saját segged körül forogsz"

"Na takarodjá mán"

Stb stb Meg még csúnyábbakat írtak.


Láttam mások is írtak bemutatkozókat, meg az admin kért meg rá válaszoltam nekik, erre meg telirakták vicces fejjel amit írtam.


Kérdésem, mi az oka ennek a jelenségnek? Rendesen profil alapján 30-40 évesen, családos anyák, apák is voltak, akik trollkodtak velem.


2023. szept. 19. 12:23
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Ez a helyi kultúra ¯\_(ツ)_/¯
2023. szept. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
42%

Ebben még benne lehet, hogy félrement a szöveged stílusa vagy modora, tartalma (túl komolyan vetted, nagy beleéléssel írtál olyan dolgokról, amit mások sokkal lazábban vesznek), hiába a játékról írtál. Ha csak te voltál ennyire célzottan támadva és más ugyanilyen szövegek nem, ott azért gyanús, hogy a poszttal nincs rendben valami.

Máskülönben az megfigyelhető, hogy sokan a stressz és feszültség levezetésére használják a kommentelési lehetőséget, és így eresztik ki a gőzt.

2023. szept. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%

Az emberek értelmesebb része nem Facebookozik, úgy értve, hogy max a híreket nézi meg rajta, de nem posztolnak, kommenteknek, max akkor posztolnak, ha valamilyen segítséget kérnek.


Minden csoportnál ha valaki bemutatkozik, vagy megköszöni a befogadást jönnek emberek és széttrollkodják, sajnos a Facebook az idiótáknak is ad platformot a sajátos megnyilvánulásukra, a normális emberek kárára.

2023. szept. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Hímek.
2023. szept. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
12%
én bemutakozáskor csak a farkam méretét írom le
2023. szept. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Idióták... Rühellem az ilyen fasztarisznyákat
2023. szept. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A magyarok többsége proli:


gyerekes, indokolatlanul beképzelt, tájékozatlan, egyszerű emberek, akik csak az alapszükségleteknek élnek.

Az ilyen emberek altalaban nem vmi sportosak, és nincs túl jó munkájuk.

A facebook meg jó terep arra, h levezessék a feszültséget, hiszen ha az utcán beszélnének így, 1 óran belül összevernék.

Az emberek meg, akik trollkodtak veled, megrekedtek egy 13 éves szintjén.

2023. szept. 21. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Más posztok alatt is ezt láttom, a posztokat kitevőket. Megnézik profilra gyerekes anyák és apáik is vannak köztük vigyorgó profilképpel.
2023. szept. 21. 07:21
 9/9 anonim ***** válasza:
azért szerintem több a férfi akik ilyeneket irnak
2023. szept. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!