Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A párom most hétvégén akar...

A párom most hétvégén akar elmenni velem, a keresztfiának a születésnapjára, úgy hogy senkit sem ismerek a családjából, hogy indítsak?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy én 24 éves srác vagyok, ő pedig 52.

Indult aminek indult, de nagyon megszerettük egymást, és azóta együtt vagyunk (2 hónapja).


Jelenleg még senkit nem ismerek a családból a fián kívül, és holnap lesz a keresztfia születésnapja, ahova együtt megyünk, ès az egész család ott lesz (kb.20fő).


Azt mondta nekem, hogy nem tudja, hogy fognak reagálni a mi kapcsolatunkra, de nyilván rohadtul félek a helyzettől.


A kérdésem az, hogy hogyan kéne indítani, megismerkedni a családdal, aminek nyílván a túlnyomó része a párommal egy korú. Nyilván tudom, hogy be fognak támadni egyből.


Egy Bombayt viszek, illetve egy csokit ajándékba.



2023. szept. 22. 12:48
 1/8 anonim ***** válasza:
60%

Szomorú, hogy nem találtál egy aranyos, korodbeli lányt, hanem egy nagymamakorú nővel vagy. Nincs valami komplexusod?

Ha nem begyepesedett öregek, akkor valahogy átvészelitek azt az egy napot.

2023. szept. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ők tudnak a kapcsolatotokról, a korkülönbségrōl? Nem mindegy, hogy tudnak róla, vagy akkor tudják meg, amikor meglátnak.
2023. szept. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%
Nem mennék a helyedben. A kapcsolatot is inkább titkolnám, amennyire, akik előtt csak lehet, hosszútávú jövője úgysincs.
2023. szept. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Hétvégéig már ne borotválkozz, és ély hangon egy "szevasz", "szervusz" vagy más ódivatú, informális köszönés és olyan erős kézfogás, hogy a szemei kiesnek, és egyből megtörik a jég.


A hölgyeknek kézcsók.

2023. szept. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, én nem mennék erre a családi ünnepségre a helyedben!


2 hónapja vagytok együtt. Ez eleve nagyon rövid idő, és a korkülönbség miatt nem is gondolom, hogy van jövője ennek a kapcsolatnak.

De ha szerintetek lenne, akkor is!

A teljes rokonsággal 2 hónap után megismerkedni, nekem ez akkor is túlzás lenne, ha korban (és minden másban) teljesen összepasszolnátok. Ismered a fiát, ez oké. Ha élnek a szülei, esetleg nekik is bemutathat. A többiekkel bőven elég lenne egy év múlva megismerkedni. Ha egy év múlva még együtt lesztek, akkor legalább már lehet mondani, hogy itt már több van, mint szimpla fellángolás.


Egyébként teljesen megértelek, hogy rohadtul félsz ettől a helyzettől. Én is szoronganék.

2023. szept. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
45%
Párod? Ugyan már. A betegek egymásra találtak. Ennyi történik.
2023. szept. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szerintem már az elején állj bele a dologba és próbáld poénnak felfogni(Sok komikus sztereotípia van az ilyen kapcsolatban azokkal lehet poénkodni), majd látod ezt hogy fogadják és max utána majd csendben maradsz :D. De szerintem ha nem akarsz úgy tenni mintha nem lenne a kapcsolatban semmi különös akkor rendben lesz. Ezeket a dolgokat jobb az elején kimondani, tisztázni és akkor túl is vagytok rajta.
2023. szept. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
72%
2 hónapos kapcsolatnál nem megyünk ilyen jellegű családi rendezvényre. Ha majs 1 éve együtt lesztek, térjetek vissza a témára.
2023. szept. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!