Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Aki egyedül él, nincs senkije,...

Aki egyedül él, nincs senkije, az hogy éli meg a karácsonyt? Vagy akár a saját születésnapját?

Figyelt kérdés

#egyedüllét, magány, ünnepek
2022. aug. 20. 12:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem ünneplek karácsonyt, és születésnapot sem, pont olyan nap, mint a többi.
2022. aug. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Így van, én is így élek. Kicsit magányos néha, de nem izgat. Ha van ilyen ember még, akkor szívesen beszélnék vele. (F)
2022. aug. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Amikor egyedül éltem hangulatomban a karácsony semmi se volt más, mint más nap.


Szülőkhöz elmentem, volt karácsonyfa, de nem énekelgettem magamban a Mennyből az angyalt.


A születésnapom meg már régóta nem érdekel.

2022. aug. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
68%
Rosszul.
2022. aug. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
67%

Egyedul, már évek óta.

Először nem volt jó,de megszoktam.Persze,nehéz, amikor látom a mások örömét,de nem irigykedem rájuk.Attól nem lesz jobb nekem.

/F/

2022. aug. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
67%
Leiszom magam, zenét hallgatok és visszapörgetem a régi szülinapjaimat.
2022. aug. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
73%
Nekem majdnem egy napra esik mindkettő, de tavaly egyiket sem tartottam. Nagyon magam alatt voltam, semmivel és senkivel nem foglalkoztam.
2022. aug. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen Mindenkinek a válaszát. Igazából nekem is az idősebb szüleim vannak, rajtuk kívül senkim sincs, sem barátok sem párkapcsolat, sem család, így ha ők nem lesznek egyedül maradok én is teljesen. Mondjuk a szülinapokat már én is csak egy szokványos napnak tekintem, csak azért ünnepeljük mai napig mert ők ragaszkodnak hozzá és a karácsonnyal is hasonló a helyzet. De nyilván ha az ember teljesen egyedül van akkor ezek az ünnepek teljesen üresekké válnak. Az pedig hogy ki hogy dolgozza fel, közömbösen, vagy akár italozással, ez már egyénfüggő. Mondjuk én pont nem fogyasztok alkoholt, szóval nálam ez nem opció, de a karácsonyban az a jó legalább hogy az mindenképpen munkaszüneti nap. :) Legalábbis a legtöbb helyen.


Még egyszer köszönöm a válaszokat!

2022. aug. 20. 14:29
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Karácsonyt én a hangulat miatt eléggé szeretem, főleg a készülődést rá. Megtervezem, kitalálom milyen legyen, milyen kajákat és esetleg süteményt csináljak, illetve karácsonyi filmeket, sorozat epizódokat nézek és persze pihenek is. Nem nagyon érdekel ha ezt csak magamnak csinálom, mert érdekel, jó érzés. Ilyenkor amúgy adományozhatsz is, egyrészt sokat segítesz, másrészt szintén jó a léleknek.


A szülinap engem sem érdekel, maximum ha ahhoz van kedvem, akkor a közelében kitalálok valami programot. Általában csak eltelik, nincs jelentősége.

2022. aug. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm 9-es a válaszod.
2022. aug. 20. 17:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!