Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mik a jelei annak hogy egy...

Mik a jelei annak hogy egy lány szép?

Figyelt kérdés

Úgy értem a szép lányokkal hogyan viselkednek a fiúk?


Kérlek ne írjátok azt hogy hát azok a jelei hogy szép. De rengeteg szép lány nem látja magát szépnek!!


Pl az jó jel ha egy lányt mindig körbe rajonganak a fiúk és a jóképű kategória? Jó értem hogy mindenkinek más a jóképű de a szép az szép.


Úgy értve bárhova megy a fiúk mindig nézik, mosolyognak rá és udvarolnak is neki



2023. szept. 29. 08:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
Ha te ránézel és vonzónak találod, akkor számodra az. Ebből persze nem következik, hogy bárki más, akár saját maga is ugyanígy fogja látni, hiszen a szépség relatív.
2023. szept. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%
Hogyhogy mi?
2023. szept. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
#1 ez igaz. De van az a szint akit már mindneki szépnek lát!
2023. szept. 29. 08:59
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés! Hanem hogy hogyan viselkednek a szép lányokkal a fiúk és ezekből a példából amiket fel hoztam szép lehet - e a lány
2023. szept. 29. 09:00
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen,úgy értve...

Ha csinos valaki, biztos, hogy a pasik legyeskednek körülötte.

2023. szept. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
35%

Az, hogy körberajongják sokan, inkább az, hogy a lány hagyja.

De ismerek tényleg nagyon szép lányokat, ők inkább bezárkóznak, és falat emelnek maguk köré.

Gondolom elegük lehet abból, amikor ilyen kis görcs, hatalmas önbizalommal bíró mamakedvence fiúkák hízelgik körbe, vagy nem igazán érzik, hol lenne a helyük(kuka)

Minap találkoztam egy párocskával autóeladás kapcsán, egy viszonylag szép nő(lány), meg egy olyan selejt, félresikerült, pipaszárlábú kis nyominger volt a férje, akinek akkora arca volt, hogy fel tudtam volna rúgni.

2023. szept. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%
A szépség nem "egy" dolog hanem minden dolog.
2023. szept. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
#7 minden dolog?
2023. szept. 29. 10:36
 9/11 anonim ***** válasza:
36%

Pontosabban fogalmazva a szépség nem minden hanem az egyetlen dolog.Ezért nincs csak egyetlenegy "arca".

Ellenben a csúfság ami a felszín alatt lakozik millió formában fellelhető és érdekesebb is.

Akik ezt vitatják pl. párválasztásnál azok is csak a szépség választanak...A szépség nem belülről fakad,hiába állítja ezt a "civilizált" szemlélet.

Mett ha azt állítjuk,hogy aki belül "szép" az kivülről is az akkor azt is állítjuk,hogy aki kivül szép az belül is ami teljesen nonszensz.

2023. szept. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
25%
Ha nagyon szep, akkor mar kerulik, szinte tartanak tole.
2023. szept. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!