Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan fejezed ki magad...

Strand Unió kérdése:

Hogyan fejezed ki magad társaságban, ha nagyon dühös vagy de nem akarsz rosszalló tekinteteket kapni gyermekes szülőktől?

Figyelt kérdés

Mit mondasz fiatalabbak társaságában, hogy ne botránkozzanak meg benned, de még is szavakba tudd önteni dühödet?

EZ CSAK EGY KIVÁNCSISÁGBÓL FÖLTETT KÉRDÉS, az emberek humora+kreativitása "felmérése" érdekében (talán minimális használatra is) így nem veszem szívesen az olyan válaszokat, mint ,, értelmes ember nem mond semmit" vagy ,,csak az alpári emberek káromkodnak" stb. Így, ha nem tudsz válaszolni, akkor kérlek inkább ne írj semmit... Előre is köszönöm mindenkinek! 🙂



2023. szept. 30. 14:09
 1/2 Kitana. ***** válasza:

Én alapból nem szoktam élőben káromkodni, csúnya szavakat használni, szóval nincsenek ilyen problémáim, ha neked nehezedre esik kifejezni az érzéseid anélkül, hogy hozzá tedd, hogy b+, fszom és társai, akkor nem tudom, erre mit mondjak, de írok azért példát:

“Késett az a krva vonat!” helyett pl “Késett a vonat, azt hittem idegrohamot kapok!” vagy “De drága ez a kenyér, b+!” helyett “Ki vesz ilyen drága kenyeret?!”

Alapvetően a düh kifejezésére szerintem bőven elég az, hogy milyen hangsúllyal mondasz valamit, tök felesleges káromkodó töltelékszavakkal teleaggatni a mondanivalódat.

2023. szept. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
79%
kérdező, tudod ha az ember dühös, akkor azt kifejezi, és kevés kivételtől eltekintve nem azon aggódik, hogy jaj de mit fognak szólni az anyucik két paddal odébb...
2023. szept. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!