Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha valakivel összetalálkozik...

Ha valakivel összetalálkozik a tekinteted, arra szoktál emlékezni?

Figyelt kérdés

Mondjuk nézel valakit, ő pedig észreveszi, rád pillant. Akkor van egy varázsa a pillanatnak. Szoktál rá emlékezni vagy olyankor szoktál valamit érezni? Netán nem tulajdonítasz jelentőséget a dolognak?

Várom a válaszokat!



2020. aug. 27. 21:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tulajdonitok neki jelentoseget. Ha sikerul ra mosolyognom egy nekem szimpatikus szemelyes es vissza mosolyog, akkor azt mar elkonyvelem egy pozitiv elmenynek.
2020. aug. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen. A mai napig eszembe jut például, amikor este buszoztam haza télen, tömve volt a járat, a lépcső előtt kapaszkodtam meg, és egy szőke művészjellemnek kinéző sráccal (egyszerű, fekete, hosszú szövetkabátot viselt) szavak nélkül vitattuk meg az éppen zajló eseményeket. Amikor valaki leszállt és felszabadult egy hely, intett a fejével, hogy nyugodtan üljek le, mire én "mondtam" neki, hogy a következő megállónál nekem is mennem kell :D

Vagy amikor két holland turistára figyeltem fel szintén buszon, olyan gyönyörű göndör haja volt az egyiknek, hogy nem tudtam róla levenni a szemem. Mellesleg akkor még nem tudtam, hogy hollandok, csak olyan fura német-francia keveréknek tűnt a nyelv, amit beszéltek.

Vagy pl. egyszer láttam egy nőt, aki teljesen úgy nézett ki, mint én, csak idősebb kiadásban. Lehet, hogy ő is felfigyelt rá, vagy csak azért kerekedtek el a szemei, mert nagyon bámultam, de ez is megmaradt.

Nagyon sok ilyen emlékem van, azt hittem, egyedi dolog :D

2020. aug. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze.
2020. aug. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy írtatok. Köszi. :)

Eddig én is azt hittem, hogy csak én vagyok ilyen. Remélhetőleg a srác is ilyen emlékezős típus, akivel összenéztünk. :))

2020. aug. 27. 21:56
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
De, figyelek az ilyesmikre, általában én kezdeményezem ezeket nők tekintetében, de nem lesz sosem semmi sem belőle.
2020. aug. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
legtöbbször emlékezek rá
2020. aug. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ó én régen a munkahelyemen poénból elkezdtem szemezni egy sráccal (nem egy csoportban dolgoztunk, úgyhogy semmi más kommunikáció előtte nem volt). Csak úgy kicsit hosszabban belenéztem a szemébe. Utána másnap már ő kereste a tekintetemet, mikor épp a közelemben járkált. Kb több hónapig csináltuk ezt, végül egy buliban összejöttünk. Kedves élmény marad számomra. Tehát a szemezés igazán hatásos is lehet.
2022. szept. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Itt külföldön ahol élek, nagyon sokan mosolyognak rám az utcán, kortól nemtől függetlenül, a legtöbbre emlékszem, és mindig nagyon felvidítja a napomat, nem tudom miért, pedig olyan apró kis dolog, és mégis nagy löketet ad. Sokan barátságosan szóba elegyednek, vadidegen bácsi meghív minket kávézni a párommal együtt, mert szóbaelegyedtünk a kutyánk miatt, nagyon jó érzés.
2022. szept. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
#8: Ez melyik ország? :D
2022. szept. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
#9 Ausztria. De párom élt egy kis angol városban, azt mondta ott is ilyenek voltak az emberek.
2022. szept. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!