Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Másnak sincs kedve 30 éves...

Másnak sincs kedve 30 éves kora felett bulizni járni?

Figyelt kérdés

Valami megváltozott bennem így 30 felett.

Nem izgat már a bulizás, jobb szeretem a nyugalmas életet.

Van így valaki még ezzel?



2023. okt. 1. 22:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 30 alatt sincs :)
2023. okt. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Sose kötött le. Nekem az nagyobb buli, ha éjjel kocsikázok a városban, amikor szinte alig vannak az utakon.
2023. okt. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%
20-25 évesen MINDEN péntek-szombat, de sokszor még egy plusz hétköznap este is a barátokkal közös iszogatásról, koncertről, buliról szólt, nyáron fesztiválok stb. - el nem tudtam képzelni, hogy ez másképp lesz 10 vagy 20 év múlva. Kb. 30 éves koromtól vettem észre, hogy már nem tartom feltétlenül szükségesnek, hogy minden koncerten és bulin ott legyek, tök jól elvagyok én otthon egy filmmel vagy könyvvel is szombat este, és kb. 35-40 év körül kezdett drasztikusan csökkenni az igényem ilyesmire. Koncertre is egyre ritkábban megyek (mondjuk a metál/rock szcénában ehhez az is közrejátszik, hogy akikre anno buliztunk lassan mind nyugdíjba megy - vagy nem megy, sajnos), de egy koncert plusz az utána hajnalig tartó tánc, visszafogott italozással is plusz 2 napra használhatatlanná tesz, szóval igen, én vállalom, hogy megöregedtem. :D
2023. okt. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Valami megváltozhat bennünk 30 felett. :)
2023. okt. 1. 23:00
 5/16 anonim ***** válasza:
14%
Vannak,akikben csokken az eleteto es nem kepesek bulizni vsgy mas farasztobb programra. Vagy ismerkedni nem tudnak az elonytelen kuldejuk mistt,igy elvesztim a motivaciot.
2023. okt. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
63%
nekem 20 évesen sincs
2023. okt. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Kitana. ***** válasza:
0%

Ugyanannyit járok most is, mint huszonévesen, akkor sem töltöttem minden hétvégémet a városban, most sem, de azért szoktunk menni.

Mondjuk vannak már olyan visszatartó indokok is, hogy pl az egyik kedvenc helyem egy lehúzós, átverős hely lett, egy másik helyen, ahova szintén sokat jártunk régen, legutóbb konkrétan a részeg biztonsági őr akaszkodott ránk és mentünk inkább át máshova, szóval az utóbbi időkben volt 1-2 olyan kellemetlenebb élmény, ami miatt előbb szervezek inkább házibulit, minthogy valahova menjünk.

2023. okt. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
64%
Már 20 fölött sem volt kedvem
2023. okt. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
23%
Én mennék, de nincsenek már barátaim.
2023. okt. 2. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

De mi értelme lenne 18-20 éves gyerekek közt ugrálni?

még beszélgetni se lehetne velük, mert valami hülye nyelvezetük van.

2023. okt. 2. 12:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!