Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szegeden a rakparton vajon...

Szegeden a rakparton vajon meddig ülnek (tudnak még ülni, szoktak még ülni) fiatalok? Az időjárástól függ nyilván.

Figyelt kérdés

Nyáron rengeteg tizenéves is ül kinn.

Egyetemi időkben rengeteg egyetemista amíg nincs hideg, főleg ha igazán jó idő van.


Beszélgetnek, iszogatnak, társaságban vannak.


De vajon meddig?

Most már jóval kevesebben vannak.


Mindig olyan szomorú amikor a rossz idővel eltűnnek.



#Szeged #Tisza-part #tisza part #szegedi rakpart #huszár mátyás rakpart #szeged tisza
2023. okt. 7. 21:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
miért szomorú? én örülök neki
2023. okt. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi tavaly még novemberben is voltunk kint párszor plédekkel
2023. okt. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Miért szomorú?

Mert a nyár, jó idő elmúlása amivel a szabadtéri időtöltés elmúlása. Kicsit a szabadság, jókedv elmúlását érezteti.


Illetve nem csak a nyár hanem a kora őszi jó idő amikor az egyetemista fiatalok visszaözönlenek a városba.


Te hány éves vagy?

És hogy hogy pont annak örülsz, hogy ez elmúlik? Ha nem is szeretsz oda kiülni vagy nem szoktál arra járni akkor is miért örülsz ennek?

2023. okt. 9. 09:58
 4/11 anonim ***** válasza:

Szomorú, hogy elmúlt ez az idei nyár, augusztusban már meg lehetett pusztulni a lakásban a +30 fokban.


Legtöbb fiatal mondja, hogy bírja a nyarat, aztán ha nem klímás helyiségben van már rosszul vannak.

2023. okt. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%
Dugtam két éve egy ideig egy dél-koreai orvostanhallgató lányt. Ő és a külföldi barátai még novemberben is kiültek/kimentek a rakpartra többször is, igaz már nagyon berúgva. De ha arra sétálsz józanon péntek vagy szombat este, akkor még télen is lehet látni máskor is kiülőket. Nem mínusz húsz fokban, de ha nincsenek óriási hidegek, akkor azért lehet.
2023. okt. 19. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Miről beszélsz? Egy 197 cm magas, 29 éves, jóképűbb srác vagyok. Szegeden élek. Eddig egy dél-koreai és egy mexikói lánnyal szexeltem a Szegeden tanuló külföldi lányok közül, de szeretnék még másokkal is. Szívesen küldök neked privátban képeket magamról. Nem értem miért kell hitetlennek lenned.
2023. okt. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
51%

6-os

igen, 29 éves korodban annyira hiú vagy, hogy jelentetted a hszt, mert sérti az igazságérzeted :D

Ebből is látszik, hogy mesemester vagy nem több

Az, hogy instán nézed a csajokat és fantáziálsz nem jelenti hogy meg is húztad xD

2023. okt. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem én jelentettem a hsz-edet. Becsszó. Nem szoktam ilyet csinálni, még ha nem is értek egyet a tartalmával. Hiszek a szólásszabadságban.
2023. okt. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Azt a hozzászólást én jelentettem (kérdező), amiben sértegetted az egyik válaszolót, hogy nem szexelt a koreai lánnyal csak álmodozott róla.


A téma nem is ez, de főleg azért mert mi értelme egymást sértegetni egy normális kérdésnél.

Egy teljesen kulturált téma lett volna, te meg elvitted a sértegetés, beszólogatás felé.



A normális válaszokat köszi mindenkinek!


Pénteken, szombaton biztos többen ülnek kinn, főleg pénteken, hiszen szombat estére sok egyetemista hazamegy Szegedről, nem?

2023. okt. 19. 12:21
 10/11 anonim ***** válasza:
57%

A hazugság megkérdőjelezése mióta sértő?

Én meg megdugtam Palvin Barbit, az sem ide tartozik, akkor az ő HSZ-ét miért nem jelentetted?

És ez miért lenne nagyobb hazugság, mint a Dél koreai story?

2023. okt. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!