Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha vki gúnyosan kimosolyog...

Ha vki gúnyosan kimosolyog mit reagálsz? Hogyan lehet ezt lereagálni hogy ne tegyék?

Figyelt kérdés

2023. okt. 23. 16:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
11%
Jelentem a környezetében lévőnek. Addig megy majd a játék bárhol, amíg nem kap az ember saját magához mért tiszteletet. Ha kell, akkor bíróságra is megyek. Ha az ember nem csinál semmi rosszat, másokra is tekintettel van, akkor ő is ezt várja vissza.
2023. okt. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Annál jobban csinál magából az ember hülyét minél nagyobb konfliktust generál ebből.

Én közönyös szoktam mardni hogy ne lássák azt se rajtam hogy érdekel vagy bánt.

De már nagyon utálom az ilyet. Hogy nekik soha nincs "visszavágva" mert ha megszólnám úgyis letagadná stb

2023. okt. 23. 16:32
 3/12 anonim ***** válasza:
Attól függ, ki csinálja.
2023. okt. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem félek a kihívásoktól. Ha alapjáraton nem szavaz tiszteletet az embereknek/nekem, akkor én miért járjak el vele szemben méltányosan?
2023. okt. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor kreálok egy olyan szitut ahol megtehetem én is ezt, kommunikáció kérdése. Tuti beleszalad a pofonba, 2-3x megcsinálod vele utána nem fog szarozni mert tudja h rá….szik. Ha írsz pontos kontextust akkor kreálok Neked egy példát is. :)
2023. okt. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Hu 5. de jo tipp tényleg!


Főleg pl pultosok vagy cukrászdában kiszolgálók.

Bemegyunk, nézzuk a kínálatot, agyalunk, hogy mit rendeljünk, rendelünk, erre a csajok velem gúnnyal lenézve affektálnak, csak a barátommal normalisak vagy tesómmal vagy másokkal akikkel épp megyek.

Meg olyan is volt, hogy szabályosan a barátommal.akarna összemosolyogni rajtam.

2023. okt. 23. 16:41
 7/12 anonim ***** válasza:
Amúgy honnan veszed, hogy gúnyos. Ha beszólt neked még azt mondanám, hogy gúnyos. Lehet, hogy kedvel, csak nem akarja kifejezni, hogy ne élj vissza a helyzettel.
2023. okt. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Aki nem autista az meg tud különböztetni egy kedves mosolyt meg amikor gúnyolódnak. Ebbe én bele se megyek.
2023. okt. 23. 18:10
 9/12 anonim ***** válasza:
En flegman nezek. Bepofazik vissza szolok. Amugy meg leszarom oket. Ebben nottem fel, ugymond hozzaszoktam...
2023. okt. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
1es,egy gúnyos mosoly miatt mégis hogyan tennél feljelentést a bíróságon? Kiröhögne a bíró...
2023. okt. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!