Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ismerős kocsijában egyedül...

Ismerős kocsijában egyedül maradtam és találtam ott a kormány előtti tartóban pár százast. Kivettem. Ugye nem fog neki feltűnni?

Figyelt kérdés
Havi 3 szor utazok az kocsijában nem olyan gyakran.

2023. okt. 28. 19:01
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Szégyenlem magam amúgy.
2023. okt. 28. 19:02
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Majd mehet százast kunyerálni valakitől két ötvenesért ha legközelebb vásárolni megy :D :D
2023. okt. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Ne lepődj meg, ha ezután nem visz magával többet. 🙃
2023. okt. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
65%

"Ugye nem fog neki feltűnni?"

Ezt nem tudhatom, de te sem tudhatod. Egyikünk sem tudja, miért tette oda a százasokat, milyen gyakran nyúl bele és mennyire figyeli, mennyi van ott.

"Szégyenlem magam amúgy"

Van még hová fejlődnöd: pár száz forintot loptál közvetlenül és szégyelled (így írjuk egyébként) magadat. Semmire sem fogod vinni az életben. Ha majd milliárdokat lopsz úgy, hogy papíron nem is lesz hozzá közöd, mert előre megoldod, hogy mások nevén menjen, akkor leszel igazi profi. Vannak példaképek előtted, tessék ellesni a trükkjeiket!

2023. okt. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Légyszíves tedd vissza a százasokat ahol találtad!


Ez lopásnak számít, hogy elveszed a tudta nélkül.

2023. okt. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
10%
Figyu szerintem ha nagyon frusztrál a dolog akkor tedd vissza a százast nem volt szép dolog de azért száz forintért nem kell ennyire nagy parádét csapni.
2023. okt. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Pont ugyanez történt velem. Többet biztos nem száll be az autómba az a féreg.
2023. okt. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Többet nem ülnél a kocsimba - akkor sem, ha a beleidet a karodra feltekerve vergődnél!
2023. okt. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Kitana. ***** válasza:
100%
De fel fog neki tűnni, csak nem biztos, hogy téged gyanúsít majd, legalábbis nekem nem az lenne az első gondolatom, hogy olyan lecsúszott proli ismerőseim vannak, akik 100 forintosokat lopkodnak az autómból, előbb gondolnék arra, hogy kiestek, elhasználtam őket, csak elfelejtettem, stb. Ha szégyelled magad, akkor legközelebb vidd vissza, szórd be a szék alá őket és többet ne lopkodj az ismerőseidtől🤷‍♀️
2023. okt. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Elvisz téged a kocsijával és hálából meglopod? Szégyelljed is.
2023. okt. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!