Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Amikor van Magyarországon a...

Amikor van Magyarországon a lomtalanítás, akkor miért nem viheti el akárki a szemetet?

Figyelt kérdés
Most néztem egy olyan videót, amibe amit kiraknak, az ugye bár nem kell senkinek, és akik vinnék elfele, azokat meg állítsák, és fel jelentik meg stb.. Kérdem én, hogy ha nem kell senkinek, akkor miért ne vihetné el egy olyan ember, akinek hasznára válna? Elvileg azért, mert már a kibaxott kormány tulajdona... De ez akkor is szemétség, hogy ha nem kell senkinek, egy szegény ember, miért ne használhatná, vagy vihetné el magának?

2016. júl. 23. 15:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem a kormány tulajdonba hanem a hulladékgazdaságé.


2. Azért mert ráröppennek a cigányok széttúrják az egészet még nagyobb mocskot csinálnak.

2016. júl. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert a lomis cigányok már odaköltöznek 3 nappal előtte, ott szemetelnek, zajonganak és szétlopják a környéket. Ha pedig megközelíted a lomit akkor elkergetnek mert "az az övék".

Vagy te szeretnéd hogy egy cigány család dajdajozzon a házad előtt 3 napon keresztül?

2016. júl. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De ha nem túrnák szét, akkor se engednék nekik hogy elvigyék. Pedig gondolom nagyobb szükségük lenne rá, mint a hulladékosoknak...
2016. júl. 23. 15:37
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

>De ha nem túrnák szét, akkor se engednék nekik hogy elvigyék.


De. Akkor engednék. Csak mivel széttúrják, ezért inkább nem engedik.

2016. júl. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Mondták is egy videóban, hogy akkor se engednék, mert az a hulladékosoké, vagy a kormányé...
2016. júl. 23. 16:11
 6/10 MZ.per.X ***** válasza:

Nem tudom mit kell hisztizni ezen.


Simán meg lehet hirdetni elvihető cuccokat, lehet csinálni kiárusítást, el lehet vinni piacra bármit, oda lehet adni ismerősnek.


Ez a lomtalanítás a jelenlegi formájában elég tré dolog, szétb..sznak mindent a cigányok, 2 hétig úgy néz ki a város mint egy lepusztult gettó, ott áll minden napokig, esőben szélben. Arról nem is beszélve, hogy felénk egy lomtalanítás után egy csomó lakás folyosóira betörtek és vittek mindent.


Amúgy meg senki nem fog téged börtönbe zárni azért mert 1-1 dolgot fogsz és elviszel, az a kutyát nem fogja érdekelni.

2016. júl. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%

Mert ez a cselekmény borzasztóan veszélyes a társadalomra nézve...

És teljesen taccsra vágná az ország gazdaságát, ha csak úgy bárki elvihetné kérem...


Az igazság az -s a viccet félre téve, nem, én sem szeretem, ha vadidegen emberek huzamosabb ideig akármit csinálnak a házam előtt (ha volna házam)-, de mégis azt hiszem, hogy meg kéne tanulnia a társadalomnak tolerálni és elviselni azt a 3 napot, amíg lomiznak, mert ebből bizony családok élnek meg; és azt gondolom, hogy semmivel nem jobb, ha ugyanazt a pénzt mondjuk máshogy, de szintén az utcán keresnék meg egy-egy család tagjai. Ráadásul ugyanazok az emberek, akiket nagyon felháborít az a három nap, vagy egy hét, amikor el merészelik vinni valakik, a mások által már előzőleg feleslegesnek és szemétnek minősített dolgot, azok ugyanakkor a szociális juttatásokat ugyanúgy nem szeretnék, ha az állam csak úgy a "semmire" kifizetné azoknak, akik sorban állnak érte, vagy éppen elmennek lomizni.

Csak szembenézni a valósággal elfelejtenek talán, hiszen azok az emberek a nyomorukkal attól még lesznek, és valamiből meg akarnak majd élni. Akkor már miért nem jobb odaadni a "szemetet", amiből pénzt tudnak csinálni legalább, mint a számos többi alternatíva, aminek realitása van. Miért nem jobb legalább egy részben megoldani egy meglevő problémát, mint nem megoldani? Mert csakazértis?

2016. júl. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%
Én szeretném, hogy egyszer itt dajdajozzanak... Gitárral, kannákkal, lovaskocsival, széplányokkal... Valószínűleg lemennék hozzájuk táncra perdülni és felkérnék egy szép cigánylányt...
2016. júl. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

"de mégis azt hiszem, hogy meg kéne tanulnia a társadalomnak tolerálni és elviselni azt a 3 napot, amíg lomiznak, mert ebből bizony családok élnek meg; és azt gondolom, hogy semmivel nem jobb, ha ugyanazt a pénzt mondjuk máshogy, de szintén az utcán keresnék meg egy-egy család tagjai."


Mert csak ez a két opció van, ugye? Dolgozni véletlenül se lehetne elmenni (plusz felelősebbnek lenni, és mondjuk nem 6-7 purdét belesz-rni a nyomorba), mert az már büdös lenne. Az igénytelen, minden kultúrát nélkülöző viselkedésről nem is beszélve, biztos azt is csak a pénzhiány teszi (csak akkor nem értem, a 20 ezer Ft-os nyugdíjból tengődő nyugdíjasok miért nem viselkednek állatok módjára).

2017. okt. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ugyan már. A cigányok a legalja viselkedésről híresek. Nem kell őket sajnálni. Ahol lakom megnéztem mit dobtak ki és nekem akart jönni a cigány nő. Miért kellene együttérezni azért, mert tanulatlanok, bár az lenne a legkevesebb, mert az intelligencia hiányzik belőlük. Ki kellene űzni őket. A rendőröknek elvinni, hogy ne telepedjenek le napokig. Amit lehet azt úgy dobjatok ki, ha már odáig juttok, hogy ruhákat is kidobtok, hogy vágjátok szét. Ne tudjanak nyerészkedni belőle. Persze meg kellene menteni és oda adni igazi rászorulóknak. De a lomtalanításnál ne dobjátok, adjátok ezeknek a cigányoknak. Ezek meggazdagodtak, nehogy azt hidd milyen szegények.
febr. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!