Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha bulizós és fesztiválozós,...

Ha bulizós és fesztiválozós, alkesz hajlamú vagyok, viszont a baráti köröm nem ilyen illetve sokan messze laknak, hol tudnék ilyesmi emberekkel barátkozni? Sokszor nincs kivel mennem koncertre buliba, vagy fesztiválra, vagy csak simán vedelni. 18L

Figyelt kérdés
Alapvetően a baráti köröm nagy része otthonülős vagy nagyon messze vannak, és rosszul érzem magam egyedul nagyon ezeken a helyeken. Eddig a tesómmal jártam ezekre a helyekre, de elkoltozott, úgyhogy egymagam maradtam.Vannak itt is esetleg akik szivesen barátkoznának? KIHANGSÚLYOZOM BARÁTKOZNI CSAK, mert leszbi vagyok, úgyhogy kanos csávók ne írogassanak párzási szándékkal koszonom. Fiú vagy lány is írhat, lányoknak jobban orulnék :)

2023. okt. 28. 23:11
 1/8 anonim ***** válasza:
25%
elmegyógyintézetben
2023. okt. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
20%
nem vagy te leszbi csak a szivárványpropaganda átmosta az agyad, menj el szakemberhez még hátha ki tud gyógyítani
2023. okt. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
28%
Azért elég egoista vagy, már ne is haragudj. Mi az, hogy párzási szándékkal ne írjak? Szerintem elég jó deal lenne, hogy én elkísérlek bulizni, aztán utána párzunk. Win-win!
2023. okt. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
21%

KOSZ-onom


párzási szándék...

Jó ég, te nem leszbi vagy, hanem aszex és a piában éled ki magad.


Nem vagyok 7 diplomás végzett orvos, főleg nem agyturkász, de ha gondolod folytathatjuk kettesben az elmélyülést.

2023. okt. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem Facebook csoportokban érdemes lehet keresni.

Én túrázós közösségekben mozgok, ott előfordul, hogy valaki kiírja hova és mikor megy, akinek van kedve csatlakozzon.

Milyen koncertekbe vagy bulikba jársz? Az előadóknak, bandáknak nincs rajongói körük? Ott biztos akad, akit érdekelne spontán buli vagy koncert látogatás.

2023. okt. 29. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%
Bemész egy ivóba és 5perc múlva rögtön lesz.
2023. okt. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Így jártál kérdező. A te fajtád az, aki be akarja tiltani az alkoholt, meg a húst, meg a többi dolgot, és legalizálni az elmebetegséget.
2023. okt. 31. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7-es. Az alkoholt miért akarná betiltani, ha az az 5. szó a kérdésben? -.-
2023. nov. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!