Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Társasági élet

A kérdés

Miért a fiúk körmét és kezét nézik meg a lányok először, sok esetben?

Mit lehet leolvasni róla?

Keress kérdéseket hasonló témákban: fiú, lány, kéz, köröm, ismerkedés, társasági élet

máj. 18. 23:32  Privát üzenet  

A válaszok
Azt hiszem azért hogy lássák mennyire igényesek azok.

A válasz 74%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/10Időpont máj. 18. 23:34 Privát üzenet
A körmökről például viszonylag könnyen lerí, ha valaki nem ad magára.

A válasz 68%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/10Időpont máj. 18. 23:38 Privát üzenet
nem tudom, de nekem is allandoan a kezemet akartak megnezni a lany barataim. sok lanynak van kezfetise amugy, ok azert vannak oda.

A válasz 48%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/10Időpont máj. 18. 23:39 Privát üzenet
Mert ha ápolt a keze, akkor valószínűleg igényes magára és nem egy olyanfajta, akinek könyörögni kell, hogy elmenjen pl. fogat mosni...csak mondtam valamit..

A válasz 93%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/10Időpont máj. 18. 23:39 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Én egész életemben rágtam a körmömet, de egy hónapja leszoktam róla és most szépen rendbe van téve. Ez akkor már egy jó pont, nem?

19/f

# 5/10Időpont máj. 18. 23:42 Privát üzenet
Feelgood35 nevű felhasználó válasza:

Elég fura lesz, amit most írok, de minden nő egy jó genetikai állományú partnert keres a jövőbeli utódnemzés reményében. Egy szép, esztétikus köröm jó genetikai állományra vall. Tetszetős, mint a szimmetrikus arc vagy a természetes, egészséges fiatal test látványa... ösztönösen ehhez vonzódik mindenki.

A válasz 33%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/10Időpont máj. 18. 23:48 Privát üzenet
És ha mondjuk kőműves vagyok, de a kezem cementes, akkor máris elutasítobbak? Csak halkan megsúgom, akinek piszkos a keze az általában dolgozik, elég keményen. De szebben keres, mint egy irodai jól fésült.

A válasz 15%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/10Időpont máj. 18. 23:53 Privát üzenet
Feelgood35 nevű felhasználó válasza:

utolsó...miért?? ha koszos az arcod akkor már jóképű sem vagy??

A válasz 67%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/10Időpont máj. 19. 00:02 Privát üzenet

7-es, nem hiszem, az olyan dolgokat nézik. Inkább, hogy pl. le van-e vágva a körme.

(Szerintem jól látható a különbség aközött, hogy valakinek a munka miatt van rajta pl. olaj vagy ilyesmi, ami nem jön le egy alapos kézmosástól, vagy csak simán igénytelen és a sajátomnál hosszabb körme alatt ott a mocsok, miközben a többi rész teljesen tisztának látszik.)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/10Időpont máj. 19. 00:10 Privát üzenet
Ha elég idős vagy azt is nézik, hogy van-e a kezeden gyűrű.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/10Időpont máj. 26. 18:48 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mikor voltatok előszőr rákszűrésen? Ilyen esetben is voltatok már? (Többi lent)
Egy adott gázmennyiséget először izochor, majd izobár állapotváltozással melegítünk fel. Melyik esetben kell több hőmennyiséget közölni a gázzal abban az esetben, ha a...
Ki halad át először a kereszteződésen az alábbi esetben? Stop táblám van, egyenesen mennék tovább. A szemből jövőnek elsőbbségadás kötelező táblája van, nagy ívben kanyarodna,...
Egy szabadon eső test először egy, majd kettő, végül három másodpercig esik. a) Mit állíthatunk a gyorsulásáról a három különböző esetben? b) Az első, második vagy a harmadig...
Ki nyújtja először a kezét ilyen esetben?
Ha valaki most kezd először főállásban dolgozni, viszont előtte volt már diákmunkája, akkor is kell jövedelemigazolás az előző munkahelyről, ami ez esetben diákmunka volt?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Társasági élet rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!