Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért a fiúk körmét és kezét...

Miért a fiúk körmét és kezét nézik meg a lányok először, sok esetben?

Figyelt kérdés
Mit lehet leolvasni róla?

2019. máj. 18. 23:32
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Azt hiszem azért hogy lássák mennyire igényesek azok.
2019. máj. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
A körmökről például viszonylag könnyen lerí, ha valaki nem ad magára.
2019. máj. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%
nem tudom, de nekem is allandoan a kezemet akartak megnezni a lany barataim. sok lanynak van kezfetise amugy, ok azert vannak oda.
2019. máj. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
93%
Mert ha ápolt a keze, akkor valószínűleg igényes magára és nem egy olyanfajta, akinek könyörögni kell, hogy elmenjen pl. fogat mosni...csak mondtam valamit..
2019. máj. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Én egész életemben rágtam a körmömet, de egy hónapja leszoktam róla és most szépen rendbe van téve. Ez akkor már egy jó pont, nem?

19/f

2019. máj. 18. 23:42
 6/10 Feelgood35 ***** válasza:
32%
Elég fura lesz, amit most írok, de minden nő egy jó genetikai állományú partnert keres a jövőbeli utódnemzés reményében. Egy szép, esztétikus köröm jó genetikai állományra vall. Tetszetős, mint a szimmetrikus arc vagy a természetes, egészséges fiatal test látványa... ösztönösen ehhez vonzódik mindenki.
2019. máj. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
17%
És ha mondjuk kőműves vagyok, de a kezem cementes, akkor máris elutasítobbak? Csak halkan megsúgom, akinek piszkos a keze az általában dolgozik, elég keményen. De szebben keres, mint egy irodai jól fésült.
2019. máj. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Feelgood35 ***** válasza:
68%
utolsó...miért?? ha koszos az arcod akkor már jóképű sem vagy??
2019. máj. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%

7-es, nem hiszem, az olyan dolgokat nézik. Inkább, hogy pl. le van-e vágva a körme.

(Szerintem jól látható a különbség aközött, hogy valakinek a munka miatt van rajta pl. olaj vagy ilyesmi, ami nem jön le egy alapos kézmosástól, vagy csak simán igénytelen és a sajátomnál hosszabb körme alatt ott a mocsok, miközben a többi rész teljesen tisztának látszik.)

2019. máj. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ha elég idős vagy azt is nézik, hogy van-e a kezeden gyűrű.
2019. máj. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!