Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit csináljak, ha vágyok...

Mit csináljak, ha vágyok arra, hogy találjak egy pénztárcát legalább 40 ezer ft-al az utcán?

Figyelt kérdés

Már az is jó lenne ha 1 ezrest találnék. Sok ismerősöm már talált. Apám volt hogy 30 ezer ft-t is talált csak úgy. Én mit csináljak, hogy én is találjak? Tök szar érzés, hogy sokan találnak én meg nem!

Sose adnám vissza a tulajdonosának, mert a pénz nekem is kell. Becsület ide vagy oda de én magamra költeném a pénzt, vissza nem adnám.


Egy másik ismerősöm meg 70 ezer ft el talált pénztárcát. nem adta vissza azt azt hiszik hogy bünöző közbe csak szerencsés. Dehát manapság ha valaki szerencsés azt sajnos bünőzönek hiszik rögtön.



2023. nov. 9. 08:07
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Van rá valami módszer hogy találjak? Azon kívül hogy sokat páztázom a földet, a padokat, és a szökőkutak belsejét?
2023. nov. 9. 08:17
 2/16 anonim ***** válasza:
74%

Neked miért ér többbet annyi pénz amiért kb a legrosszabb esetben is csak 3-5 napot kell dolgozni, mint a becsület?


Erre válaszolj!

2023. nov. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van pénzem, de sokat áldoztam mindig a munkámra, ami nem térült meg, más pénzére nem vágynék, inkább magamnak teremtem meg a feltételeket hozzá.
2023. nov. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%

3 dolog lehetséges,hogy milyen lehetsz:

-egy 10 éves gyerek,

-egy agyhalott,

-vagy egy troll.

2023. nov. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Egyik se vagyok kedves 4-es, csak egy ember vagyok aki szeretne szerencsével járni és munka és bűnözés nélkül sok pénzhez jutni.
2023. nov. 9. 08:30
 6/16 anonim ***** válasza:
74%

Látom a második vagy.

Most már egy ezres nem elég,sok pénz kellene.

Még fél óra és űrhajót is szeretnél találni.

2023. nov. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
78%

Egész pánztárcát nehéz.


Inkább arra hajts, hogy random bankjegyeket találj. Általában úgy kerülnek oda, hogy kihúzódnak egy zsebből, s a tulajdonos nem veszi észre.


Pénzérmét még könnyebb találni. Mert az értéke miatt a tulajdonos is sokszor inkább hagyja, ha észre is veszi, s más is kisebb valószínűséggel veszi fel előtted.


Sokat kell nézni a földet. ;)

2023. nov. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Én nem akarok űrhajót látni xd
2023. nov. 9. 09:49
 9/16 A kérdező kommentje:
Csak hirtelen gyorsan meg akarok gazdagodni ennyi.
2023. nov. 9. 09:50
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha találsz egy pénztárcát benne pénzzel, akkor az bűncselekmény ha nem adod vissza. Be kell vinni a rendőrségre. Ez az etikus hozzáállás. Én mindig arra gondolok ilyenkor, hogy gyerekkoromban egész szegények voltunk. Nem éheztünk vagy ilyesmi, de egy pénztárca elvesztése nagyot ütött volna. Anyám egyedül volt három gyerekkel. Ezért ha találnék egy pénztárcát, én biztos visszaadnám, sosem lehet tudni, hogy mennyire szegény ember hagyta el.

Ha földön találsz bankjegyet, az nem bűncselekmény - vagy ha az akkor nem lehet büntetni érte. Én mikor csóró kamasz voltam, akkor a barátaimmal szokás volt, hogy megnéztük a széthagyott cigis dobozokat, hátha van benne egy-két szál cigi, és előfordult hogy egyszer találtan 5-8 szál cigit meg kábé egy 10-est. Fú, az jó érzés volt.

2023. nov. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!