Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Aki volt már drogosok társaság...

Aki volt már drogosok társaságában el tudná mondani, hogy ez annak a jele-e?

Figyelt kérdés

Arra gyanakszom, hogy a tesóm drogozik, de ő tagadja viszont nagyon gyakran kér kölcsön és, ha erről van szó akkor nem fogom finanszírozni neki. Debreceniek vagyunk, de szinte minden héten megy Pestre techno buliba és utána folyton sebes a szája, mintha ki lenne csattanva vagy belül fájlalja. Olvastam, hogy az extasytől pl. "kattognak" az emberek és ha nem eszik nyalókát vagy cukorkát közben akkor okozhat sebeket. A másik, hogy a szüleink vállalkozásában dolgozunk mindketten, de nem veszi komolyan, szerintem az elmúlt 3 hónapban semmit sem csinált olyan, mint egy neveletlen, duzzogó kislány, mindenen felhúzza magát és sokszor agreszív is. Az lett még gyanús, hogy ezek után a bulik után sosem másnapos, együttélünk és régen minden buli után 2 napig össze sem lehetett szedni plusz nem győztem szellőztetni, mert mindig cefre szaggal jött haza, de most már jó ideje semmi ilyet nem tapasztalok.

Tudom, hogy ez nem sok infó és ennyiből nem lehet megmondani, hogy valóban drogozik-e viszont hálás lennék, ha olyanok írnának, akik tudják, hogy milyen jelei vannak, ha valaki szerhasználó. Az egészségért is aggódom, 23 éves lányról van szó, de még jobban zavar, hogy ha jól sejtem rengeteg pénzt szór el erre és közben kvázi a szüleink meg én tartom el.

Minden válasz hasznos ebben a témában, úgyhogy előre köszönöm.


nov. 9. 21:25
A kérdező szavazást indított:
Szerintem nem drogozik
Szerintem drogozik
Ennyiből nem lehet megállapítani
5 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Lehet. Bár én pont azóta haraptam szét a számat, mióta leálltam ezekkel. De nem vetnám el egyébként a szerencsejáték-függőséget se a részéről.

Testi jeleket, fizikai tüneteket nem fogsz tapasztalni. Aki függő, az nagyon jól el tudja rejteni ezt a dolgot - tudom, mert én is az vagyok/voltam.

Próbálj meg vele beszélgetni arról, hogy mit csinál. Ha gondolod, hogy cuccozik, akkor arról. Nyíltan és lazán, nem elítélően. Oké, te tartod el, a szüleiddel együtt, de szerintem neki épp ez lehet az egyik problémja, hogy huszonéves létére nem önálló. Mindenképp megértóen kezeld a dolgot, hidd el, senki se azért lesz függő, mert annyira akarja, hanem, mert szar ez élete.

nov. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon valószínű, hogy drogozik. A legtöbb technós amúg is tolja, de inkább a sebek miatt gondolom.
nov. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!