Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért ekkora az ellenszenv...

Miért ekkora az ellenszenv azokkal szemben, akik ki merik mondani, hogy jobban szeretnek egy magabiztos, nyitottabb, extrovertáltabb ember társaságában lenni?

Figyelt kérdés

Miért bűn az, ha én nem szeretem azt, ha valaki szégyellős vagy félénk? Nem bántottam soha senkit emiatt, nem erőltettem soha senkit arra, hogy legyen más, de egyszerűen nem érzem jól magam egy ilyen ember társaságában, mert feszélyez vagy unalmasnak tartom. Elvagyok velük, de partnernek és barátnak inkább választanék egy felszabadultabb, bohókásabb embert, akivel felszabadultan szórakozunk és akit nem kell noszogatni meg bátorítgatni már alap dolgokra is (például hogy kérjen magának ételt vagy vegye fel a telefont vagy merjen véleményt formálni).


De mindennek el vagyok mondva meg csutkára vagyok pontozva, ha azt mondom, hogy nekem ez tetszik...


2021. szept. 16. 15:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért ennyire fontos hogy más mit gondol rólad? Ķurvára ne befolyásoljon más emberek véleménye.
2021. szept. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igazad van, csak nem értem, miért ítéli el látszólag a többség a magamfajtákat. Nincs ebben semmi rossz vagy gonosz szerintem. Ők is elmondanak mindenféle elviselhetetlennek, ezek után azt mondani, hogy jobban preferálsz más embertípust, szerintem már csak apróság.
2021. szept. 16. 16:02
 3/8 anonim ***** válasza:
Én introvertált vagyok, de nyitott, extrovertált embereknek sok amit én elmondok xd
2021. szept. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hozzáteszem alapvetően nem szeretem a tömeget és a nagyon felszínes értelmetlen témákat, bár én se tudok mindenkivel szót érteni nyilván senki nem ilyen.
2021. szept. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel nincsen gond, a szintén extrovertáltak többsége inkább a magukfajta embereket preferálják inkább, de ez az introvertáltabb emberekre is igaz. Egy csendesebb ember sokszor ugyanúgy feszélyezve érzi magát ilyen helyzetben mint egy nyitott ember. Az ilyen barátságok általában hamar elhalnak (ha csak nincs egy erősebb kötődési pont), és ezt tapasztalatból mondom. Nekem is volt egy introvertáltabb barátnőm, akivel amúgy megvolt a közös érdeklődési kör, de ez sajnos egy idő után nem volt elég, és eléggé eltávolodtunk egymástól. Kicsit nehezebb is volt megismernem, mert először számára biztos én is idegesítő voltam, de kitartottam, és jól összebarátkoztunk. Ő mondjuk nem szorong (ez nem is egyenlő az introvertáltsággal), csak kevésbé van igénye a pörgésre mint nekem, így szépen lassan elhidegültünk egymástól. Néha még találkozgatunk, de rájöttünk, hogy mindketten más életformát követünk, de ettől függetlenül egy nagyon aranyos lánynak tartom :)
2021. szept. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
30%

Semmi gond nincs ezzel, tiszteletre méltó ha az ember felvállalja hogy felszínes és igénytelen, és csak az izomagyú, pénzes bunkók jönnek be neki.

Én is felvállalom, hogy sose kellenének műveletlen, anyagias plázacicák, mert az ilyenekkel maximum szexelni jó, arra meg a prosti olcsóbb, másra hasznavehetetlenek.

2021. szept. 17. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

6

Te meg miről beszélsz? Ez nem az a kérdés és én sem vagyok ez az ember, sajnálom.

2021. szept. 17. 02:28
 8/8 anonim ***** válasza:
6. A felszín néha csal, nem tudod mi miatt lesz mondjuk "plázacica" valaki, lehet ettől tök értelmes, azért sok tizenévest "megöl" ez a világ.
2021. szept. 17. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!