Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha valakit évekkel ezelőtt...

Ha valakit évekkel ezelőtt letiltottam Facebookon, majd feloldom a tiltást, az az ismerősöm marad, vagy törlődik? Kap értesítést a letiltás feloldásáról?

Figyelt kérdés
nov. 12. 14:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem kap értesítést.


Ha csak a messengerben volt letiltva az ismerősöd marad, ha Facebookon, akkor nem lesz ismerősöd

nov. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mert a tiltással még ismerősök maradnak es a feloldással "tünnek el"1?
nov. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Akit letiltottál, az nem lesz tovább az ismerősöd. Nem kap értesítést a feloldásról.
nov. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
44%

3, de ismerőse marad, ha feloldja a letiltást, látja, pontugyanúgy, mint a letiltás előtt.

Az iletőnek max az fog feltűnni, hogy látja a dolgait újra.

nov. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%
Nem marad ismerőse. Ahogy letiltod törlődik az ismerőseid közül. Ha feloldod a tiltást nem lesztek újra ismerősök.
nov. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
16%
Dehogy törlődik. Nem egy embert tiltottam le átmenetlieg, mert mikor kórházban voltam, napi ezerszer zaklattak. Mind ismerősöm maradt, mikor feloldottam a tiltást.
nov. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Thunderfairy ***** válasza:
Nem marad az irmerőse az embernek akitr letilt. A feloldásról nem fog tudni a letiltot ismerős. Újra ismerősnek kell jelőlniűk egymást.
nov. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!