Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Milyen budapesti programokat...

Milyen budapesti programokat tudtok ajánlani, ahol könnyedén lehet ismerkedni még introvertáltabb beállítottságúaknak is?

Figyelt kérdés

27 éves srác vagyok és sajnos elég nehezen nyílok meg, ha nincs meg a támogató légkör. Emiatt az ilyen utcai, kocsmás, könyvtáros leszólítgatások sose mentek igazán. Az online társkeresőket is használom rendszeresen, de nem érzem túl hatékonynak. Évek óta használom ezeket az appokat, mikor milyen intenzitással, de párkapcsolatom még csak való életből jött össze.


Szeretnék minél több ötletet gyűjteni, hogy milyen alternatívák vannak a városban. Amikről eddig tudok és próbáltam:

- társasjáték estek

- táncsulik eseményei


Ezek nem rosszak, de szeretnék minél több mindent kipróbálni, hisz annál nagyobb eséllyel lesz lehetőségem valakit megismerni.



nov. 14. 20:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Nyelviskola.

Más nekem sem jut eszembe.

De, mi lenne, ha közösen a haveroddal mennétek inkább oda lànyokhoz, akik épp ketten vannak?


Egyébként van, hogy én👱‍♀️ ismerkedek lányokkal és bemutattam őket az épp velem lévő férfinak. Próbáld ki.

nov. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kuzdosport csoportok.

Aerobic orak.

Falmaszas teremben a lehel ternel.

Wolt futar

nov. 15. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vannak külön intros csoportok a neten. Ők is szerveznek ilyesmiket.
nov. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!