Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Suli előttt 1 órával szabad...

Suli előttt 1 órával szabad pálinkát inni? ( nem fogok berúgni, picit iszok csak)

Figyelt kérdés

Nem fogja a tanár megérezni ugye ha utána eszek és meg is mosom a fogamat?

Bort régebben ittam már suli előtt azzal nem buktam le.



2023. nov. 15. 07:02
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
59%

9

Begyógyszerezetteket ismerek, piásokat nem. 22 éve dolgozom iskolákban, óvodákban, - többen is, több felé. Elég nagy a mintám.


(Egy ex gazdasági vezető.)

2023. nov. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
18%
Esélyesen herbál lesz az a "gyógyszer".
2023. nov. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan nyugtató egészen a xanax-szal bezárólag és sajnos a legmaximalistábbaknak kell szedniük, hogy bírják a terhelést, te kis troll.
2023. nov. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
81%
Volt, hogy rendszeresen ittam sört az óra közepén. Hidd el, lehet.
2023. nov. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
51%
Ritka egy kártékony lény vagy akkor, aki tényleg azt hitte, hogy a nyári szünet akkora buli és ezért, meg mert a legalacsonyabb pontszám volt, azért jelentkezett pedagógusnak, - de csak egy hü*e tanár lett belőled. A pedagógiához nem szagolsz. (Továbbra is úgy gondolom, hogy nem trollkodsz.)
2023. nov. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Itt mindenki annyira komolyan vesz mindent. Idd meg azt a felest, kérdező, ha akarod. Semmi nem fog történni, max. vidámabban telik az első két órád, aztán szomorúbban a második kettőd.

14 évesen feketén munkát vállaltam a helyi kisboltban. Idegbeteg volt a boltvezető, reggel tízkor még normális volt, tizenegykor a vásárlókkal is üvöltött, meg velünk is, délben zokogott az anyjának, hogy ő nem tudja, mit csináljon, nem érti, miért nem megy jól a bolt, turistaszezon volt, és még egy diákmunkást is felvett (engem). Én aznap este elmentem nagyanyámhoz, kértem tőle egy üveg házipálinkát, odaadta, azt hitte, szórakozni megyek, és a barátaimat fogom megkínálni vele. Nem így lett (tényleg elmentem szórakozni, de a pultból kértem ki az italaimat és kifizettem őket), a házipálinkát meg bevittem, eldugtam a bolt raktárjában az egyik polcon, és mikor a nő nekiállt hisztériázni, akkor hátramentem, meghúztam, rögtön kedvesebb tudtam lenni a vásárlókkal, meg a munkatársaimmal is. A piálásra nem szoktam rá, de a rágózásra igen, hogy elfedjem a cefreszagot. Pár nap múlva mondta az egyik munkatársam, aki anyám korabeli volt akkor, hogy ne itt dugjam el az alkoholom, mert itt még ő is megtalálta, megmutatja az ő rejtekhelyét.

Nem lettem alkoholista. A nyarat végigcsináltam, szeretek iszogatni a mai napig, de max. havi egyszer fordul elő. Viszont, ha nagyon fos volt a munkanap, akkor hazaérve megbontom a tátrateát, és megiszok egy felest. Érettségi előtt konkrétan az egyik tanárom mondta, hogy szerinte nekem be kellene dobni egy felest, mielőtt bemegyek szóbelizni, mert akkoriban nagyon szorongtam a vizsgahelyzetektől. A második szóbelimnél így is tettem, és az elsővel rontottam a 87%-os írásbelimen 74%-ra (az már csak egy négyes), a másodikat meg feljavítottam 82%-ról 95-re. Egyetemen is előszeretettel alkalmaztam ezt a technikát, szóbeli vizsgák előtt mindig ittam egyet. Egészen a harmadik évig, amikor is volt már annyi pénzem, hogy terápiára menjek kezeltetni a szorongásom, a megfelelési kényszerem, meg az egyéb problémáim.

És még az is eszembe jutott, mikor azzal szórakoztunk egyik középiskolás biológiaóra alatt, hogy körbement egy 0.75-ös üveg vodka, meg egy két centes pohár. A játék az volt, hogy minenki, akihez eljut, iszik két cent vodkát, de úgy kell kitölteni, meg meginni, hogy a tanár ne vegye észre. Sikerült.

2023. nov. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Ismer a történelem olyat is, hogy valaki nem suli előtt, hanem a suliban ivott. Mint mondjuk mi annak idején :D
2023. nov. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
17, mi is :D
2023. nov. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
#18 szerintem ez sok régi szakmunkás suliban megesett :D #17 voltam
2023. nov. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Ó kérlek, én egy katolikus iskolába jártam, ott is megesett (16, 18 vagyok)
2023. nov. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!