Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy szerezzek barátokat...

Hogy szerezzek barátokat akikkel el tudok járni bulizni, moziba. kávézni stb.?

Figyelt kérdés

Nincsenek barátaim, akikkel jóba vagyok azok meg sokat dolgoznak és sose érnek rá. Max. 2 havonta 1x.

Nagyon rossz itthon ülni és csak a hétköznapi dolgokat csinálni. Nagy bulira vágyok vagy valami más nagy eseményre!



nov. 16. 10:09
 1/3 anonim ***** válasza:
47%
Erre én is kíváncsi vagyok:(
nov. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tesó, én is erre vágyok.

van akinek összejön, van akinek nem. nekem is rossz itthon ülni. Noha nem vagyok egy olyan ember aki állandóan menne mindenhova, de így hetente 1x vagy kéthetente jó lenne kiengedni a gőzt.

Erre nem lehet egy komplett helyszínt adni. Csak annyit tudok mondani, hogy legyél nyitott az emberekre és figyelj ki az aki vevő ilyesmire.

Hidd el én megértelek, szörnyűbb dolog ez mint ahogyan ezt elsőre gondolják az emberek.

nov. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mit lehet rólad tudni?
nov. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!