Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit csináljak ha nem hisznek...

Mit csináljak ha nem hisznek bennem az emberek és akármit teszek nem hisznek bennem, kételkednek meg mindig rosszat gondolnak rólam. Már elegem van mindenből mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem bíznak bennem, megvetéssel néznek rám, barátaim sincsenek. Pedig kedves határozott ,nyitott vagyok.
2023. nov. 16. 16:49
 1/6 A kérdező kommentje:
Apám is mindig azt mondja hogy nem akarok dolgozni, pedig itthon is megcsinálok mindent de nem veszik észre. Nagyon negatívak, meg mindig azt mondják hogy senki leszek meg éhen fogok hallni. Mit tegyek a sok rosszindulattal?
2023. nov. 16. 16:50
 2/6 A kérdező kommentje:
Hiába mondok igazat mindenki rám fogja hogy hazudok. Gyerekesnek tartanak meg minden. Bármit teszek rossz.
2023. nov. 16. 16:51
 3/6 anonim ***** válasza:
37%
Biztosan volt ennek valami előzménye, ami miatt mindenki így áll hozzád. Hány éves vagy és miért nem dolgozol?
2023. nov. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

Hany éves vagy ? fiú vagy lány ?

32 éves vagyok hiszek magagaban, voltam nagyon beteg, hogy senki nem nyitott rám ajtót ,senki nem kereset ,de fel álltam megerősödtem, nem lett több szerető ember körülöttem ,de tudom ki vagyok milyenek kell lennem ,és hogy milyen ne legyek, ha magaddal rendeben vagy senki nem fog tudni bántani , majd meglátod mennyi sérült ember van akik nincsenek magukkal rendben ézért bántanak másokat vagy lenéznek másokat.

2023. nov. 17. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
3 Megis milyen elozmenyei lennenek? A szulei vegtelenul toxikus, beteg emberek... ez a problema fo oka. Diszfunkcionalis csalad, pszichesen serult, beteglelku szulokkel. Sajnallak kerdezo. :(
2023. nov. 17. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
59%

#5 Először is, nem derül ki a kérdésből, hogy hány éves a kérdező. Tehát simán lehet, hogy már huszonéves és a szüleinek rohadtul elege van sok mindenből. Nem egy olyan huszonévest ismerek, aki mindenbe belefogott, de nem volt kitartó és félbehagyta, ezzel rengeteg pénzt és időt elpazarolva. Azért ilyen esetben, ha új dologba fog valaki és előtte már mondjuk tíz dolgot elcseszett, akkor érthető, hogy kételkednek benne.

Ezért lenne fontos, hogy pontosítana a kérdező, mert nagyon nem mindegy, hogy mi vezetett idáig.

2023. nov. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!