Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nincsenek barátaim! Mit tévő...

Nincsenek barátaim! Mit tévő legyek?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok jelenleg egyetemre járok és mellette dolgozok. Se az egyetemen se a munkában nem tudtam kialakítani barátságokat. Középiskolában se voltak. Haverjaim sincsenek. Hol ismerkedjek munka és egyetemen kívül?

nov. 16. 19:38
 1/9 anonim válasza:
13%
Mindig van más út kérdező. De minek, ha ott a vasút?!
nov. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
24%
Legalább annyi eszed lehetett volna, hogy kiírd férfi vagy, vagy nő
nov. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Én is ettől szenvedek. De annyi eszem van, hogy ne kérdezzem meg hol van, mert ezt nem lehet megmutatni egy térképen.
nov. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%
Neten. Nekem is így sikerült. Munkahelyen nincs barátság, ezt jól tudjuk.
nov. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Az a helyzet, hogy nem tudom a választ a kérdésedre.
nov. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Felnőttkorban már nehezebben megy a barátkozás. Estleg szomszéddal, vagy környékbelivel beszédbe elegyedsz valamiről, ami mindkettőtöket érint... aztán kialakulhat valami.
nov. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Főleg a középiskola, egyetem, sportklub, edzőterem és hasonlók valók erre, a munkahelyen, meg bevásárlás közben nem annyira alakulnak ki barátságok.


Vannak mindenféle alkalmazások és fórumok (akár a GYK is), ezeken sem lehetetlen, de hogy ezek mennyivel válnak be jobban, az nagyon bizonytalan - nem első sorban a felületeken múlik, hanem az embereken, akik ezeket használják és akikre rátalálsz így.


Érdemes lehet átgondolnod, hogy mit csinálsz szívesen, miben, milyen társaságra vágynál és ezek mentén elindulni, hogy hol találhatsz ilyen embereket.

Egyrészt nézz körül alaposabban a mostani környezetedben, hogy kik lehetnek ilyenek, mert lehet, hogy ott voltak eddig is, csak nem tűnt fel. Ha tudod, hogy mi alapján keresel, talán könnyebb megtalálni, amit keresel.


Na meg kezdd el csinálni ezeket a dolgokat magadtól, egyedül is, aztán menet közben hátha jobban találsz hozzá/általa társaságot is, mint ha csak várod, hogy legyen társaságod és majd utána fogsz bele.

nov. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ugyanez..sajnos.
nov. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nehéz felnőtt korban valóban. Nekem írhatsz akár más is aki csak barátkozna. ff. Pest
dec. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!