Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Debrecenben tényleg van olyan...

Debrecenben tényleg van olyan szórakozóhely ahova csak afrikai diákok járnak?

Figyelt kérdés
Mi történik ha magyar ember bemegy oda?

nov. 26. 04:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Nincs
nov. 26. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha fehér ember téved oda akkor megeszik a nyam-nyamok.
nov. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Rohadtul nem történik semmi, miért, mit gondolsz, hogy azok kannibálok és meg fogják enni, vagy mi?
nov. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
25%
#3 Ha meg nem is eszik, de minimum megverik azért, mert fehér.
nov. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
67%

4 - te magadtól vagy ilyen idióta, vagy valaki szövegét másoltad ide?

Nincs ilyen szórakozóhelyük.

nov. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
66%

#4 es példáján látszik, hogy jól működik a kormány propaganda.


Egyébként nincs ilyen hely viszont ha lenne is akkor sem vernének meg. Barátságos embereknek ismerem őket.

nov. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Metionin ***** válasza:
100%
Vannak olyan helyek, ahová nagyrészt a külföldi diákok járnak de nem csak feketék (akik amúgy nem afrikaiak, a legtöbbjük francia állampolgár). De ott is megfordulnak magyarok, nincs semmi különös a helyekben.
nov. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A Péterfia utcán a Spontán Café pedig ilyen hely, be akartunk menni de konkrétan csak fekete diákok voltak odabenn, egy szál fehér ember sehol a pultoson kívül, de még más külföldi diákok sem mint mondjuk arabok vagy koreaiak vagy akármik. Nem is mentünk be, de az ablakokon keresztül jól látható volt, a bejáratnál is csak afrikaiak tobzódtak, meg levizelték a falat.
nov. 26. 20:02
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Valószín, hogy zártkörű rendezvényük volt.

Én már voltam ott, semmi nem látszott ebből.

nov. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Izraeli diakoknak is van sajat zart szorakozohelyuk Debrecenben... sot ahogy lattam, az araboknak meg egy mecsetjuk van egy latszolag normal lakohaz belsejeben, az egyetem sugarutnal. :)

De senki nem fog megverni, esetleg nem engednek be... a tarsashaz, ahol laktam, csak kulfoldi hallgatokkal volt tele, kedvesek voltak. Meg wifit is osztottak, ha ugy volt.

nov. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!