Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Valaki, aki a volt tanárával...

Valaki, aki a volt tanárával találkozott, segítene? Furcsán érzem magam azóta is.

Figyelt kérdés

A volt középiskolai tanárommal levelezésbe kezdtünk, felajánlotta a tegezést és személyes találkozót javasolt. Nem vártam volna, kissé szokatlannak éreztem, de nem akartam megbántani...tehát igent mondtam.


Egy kis sétában egyeztünk meg a Normafánál. Ami engem illet, 10 perccel előbb odaértem, ő viszont majdhogynem késve érkezett. Mosolyogva köszöntöttem,ő pedig annyit jegyzett meg, hogy a tegezés mégsem lesz olyan könnyű ebben az esetben, majd elindultunk a libegő irányába ( oda-vissza sétának szántam ).



Mialatt beszélgettünk egy pár jött felénk, akik, mint kiderült, a barátai voltak. A nő furcsán méregetett, majd megkérdezte ki vagyok, miután bemutatott, mint volt tanítványt, kellemetlen nevetésben tört ki a párjával...aztán pedig egy jó 5-8 percig leállt velük a volt tanárom beszélgetni és egyeztetni az esedékes külföldi kiruccanásról. Addig ott kellett várakoznom, majdnem félreállva...kellemetlen volt.



Aztán nem sokkal később megszólalt a telefonja és azt is megkellett várnom, hogy lebonyolítsa azt az egyik cimborájával.



A tudomány is a téma közé keveredett, aminek a kapcsán elmondta, nem érti, miért kap valaki elismerést az Őskort illetően, ő is mondhatná, hogyan erőszakoltak meg nőket abban az időszakban és a többi...ez elég furcsa volt, hogy ide ment a gondolatmenete, de lehet, túlreagálom.



Amíg én beszéltem, be ment valami bogyós bokor közé és elfoglalta magát az evéssel majd nagyokat kezdett köpni.



Konkrétan már lemenőben volt a nap, amikor egy hosszabb útvonalat javasolt visszafele...aztán szóltam, hogy inkább menjünk vissza az eredeti ösvényre, de így is a sötétben botorkáltunk ki.

A buszon elköszönéskor semmit nem mondott, hogy örült, hogy találkozott egy volt diákjával és sok sikert kíván nekem a jövőm kapcsán vagy bármi...üdvözli a szüleimet és leszállt.



Aztán többet nem írt azóta sem...



Nekem ez furcsa...szerintetek ezt hogy kellene értelmeznem?


N/23



nov. 27. 10:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
25%
Pszichoterápiát, önismereti út elkezdését javaslom neked. Borzalom, amit ide írtál.
nov. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
87%
Kínos. Gondolom férfi, szereti a lányokat és leragadt egy gimis agyi szintjén. Remélte veled majd tini vibe lesz és pótolhat valamenyit a megnemélt fiatalságából. Valami random programra vagy szexre számított. De csalódott, mert hamar rájött, hogy te már egy felnőtt nő vagy. Velem is történt ilyen és amikor véletlen találkoztunk később, akkor ilyenekre utalt. Szerintem nem érdemes foglalkozni vele.
nov. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Kedves 2-es válaszoló!


Köszönöm az értelmes hozzászólásod, valószínű igazad lehet és nem érdemes tovább foglalkoznom az esettel, csak olyan nehéz, mert alaposan kiadtam magam a beszélgetés során és mint volt tanítvány, talán egy tisztességes " Minden jót a továbbiakhoz! " forma nekem is kijárt volna...így úgy érzem, mintha én lettem volna a probléma valamilyen szinten...



Az elsőnek azt üzenném, sajnálom, ha a mondataim összetettsége zavart okozott az értelmező-képessét illetően...vannak az oldalon egyszerűbb emberek számára is könnyedén felfogható szövegek, semmi baj.

nov. 28. 09:04
 4/18 anonim ***** válasza:
87%
#3 Megértelek, én is ezt éreztem akkor. De az ő viselkedése nem téged ír le. Az ő agyában lehet valami gebasz... Sajnos nem mindig könnyű eldönteni, hogy ki mennyi bizalmat érdemel. Remélem nem történik veled hasonló eset soha. És minden jót a továbbiakhoz!:)
nov. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
12%

4-es


Na igen,a férfiak agyába mindig gabesz van,mind csak szexet akar,ha meg nem akar,az is baj.

dec. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
91%

Nem tudom, miért, de az az érzésem: örülj, hogy megúsztad!

Valami nem stimmel.

dec. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
69%
Hát ez elég kínos,a köpködés meg egyenesen alpári. Mások előtt nem eszek ilyeneket, vagy ha igen, akkor minden magnál egy zsebkendőt tartok a számhoz,hogy ne látszódjon, amit és ahogy kiköpöm (aztán kidobom zsebkendőt, amint tudom). Lehet azt hitte, ez olyan vagány, nemtörődöm feeling lesz amit a népszerű baseball sapkás, bőrdzsekis fiúk csináltak az ő idejében. Az is elég gáz,hogy veled volt programja, de leállt beszélgetni... Igazából nem tudom,mit akart az egészből, talán tényleg szexet, csak aztán rájött hogy már nem vagy az esete, vagy nincs meg a kémia. Vagy az is lehet, hogy szimplán paraszt,a leírtak alapján simán megeshet az is. Szerintem jobban jársz,ha nem ír többet.
dec. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
88%
Felteszem, nem annyira nagy a korkülönbség köztetek (kb 10 év). Szerintem is bepróbálkozott nálad, de nem feltétlenül csak a szexre hajtott. Az biztos nagyon kínos volt neki, hogy találkozott az ismerőseivel, lehet azért se lett végül folytatása, nehogy elkezdjenek rólatok pletykálkodni. De lehet csak kivár. Lehet bepróbálkozik másnál is, és a legbiztosabbra tesz. Egy biztos máskor, ha ilyesmivel keresne, akkor vagy utasítsd vissza, arra hivatkozva, hogy neked ez fura lenne, vagy kérdezd meg, hogy nem jöhetnének-e még mások is az osztályból, gimiből.
dec. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
83%

Nem hiszem, hogy túlreagáltad...hallgass a megérzéseidre.

Csodálkozom azon, hogy az elköszönés módja bánt. Ennek semmi jelentősége ahhoz képest, hogy valószínűleg veszélyben voltál mellette...

Ha nem találkoztatok volna a barátaival, másképp is alakulhatott volna.

dec. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
58%

9-es! Én is erre tippelek.

De mi az, hogy bokorba vonul, eszik, köpköd? Mit evett?

Nem kábszeres ez az állat?


Lám, akkor is vissza lehet élni egy tanítvány tiszteletével, amikor már megszakadt az alárendeltségi viszony.


Azt tudni lehetett, hogy a Normafához nem mint volt tanítványt, hanem mint nőt invitálta egy “romantikus” sétára.


Lehet, hogy azért ment a bokorba, hogy felmérje a terepet.


Megúszta a kislány az erőszakot.

dec. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!