Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Titokban találkozót beszélek...

Titokban találkozót beszélek meg a barátommal akitől eltiltottak a szüleim egy időre egy nagy félre értés miatt? Több lent.

Figyelt kérdés

Azt hiszik, hogy pénzt csalt ki tőlem a barátom, de én ajánlottam neki fel hogy adok pár ezret neki mert mondta hogy szar helyzetben van, meg gyanusították, hogy lopott a főnökétől pénzt, és most vissza kéne fizetnie neki a pénzt mert ha nem akkor kirúgják. Én adtam neki pénzt, amit szülinapomra kaptam a mamáméktól. Szüleim megtudták, mert nagyon szigorúak és észrevették, hogy nincs a borítékban a pénz. Mondtam ez az én pénzem azt csinálok vele amit akarok. Úgyis van a kártyámon sok pénz most pár ezer forinttal miért ne húzhatnám ki a csávából a barátomat?


Barátom is segített mikor én voltam szorult helyzetben...


Barátomék most nagyon rossz helyzetben vannak, szüleim meg nem képesek felfogni hogy nem tettem semmi rosszat...



2022. aug. 24. 10:01
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Hogy beszéljek meg igy talit a barátommal. Mikor a szüleim dolgoznak akkor talizzunk?
2022. aug. 24. 10:02
 2/11 A kérdező kommentje:
Vissza adja majd a pénzt azt mondta.
2022. aug. 24. 10:06
 3/11 anonim ***** válasza:
96%
Hát, én inkább nem barátkoznék egy tolvajjal. Vélhetően folytatni fogja a lehúzásodat.
2022. aug. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem gondolnám, hogy a szüleid gondolkodásmenete annyira megalapozatlan lenne. Nagyon sok olyanról hallottam, hogy emberek pénzt csalnak ki a másiktól arra hivatkozva, hogy szükségük van rá.

Genyóság vagy nem, én csak NEM pénzbeli segítséget ajánlanék fel neki.

2022. aug. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De barátomról tudok dolgokat és ő becsületes ember és ez nem naivság.
2022. aug. 24. 10:17
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Miből gondolod? Mert azt mondta?

Ha én azt mondom neked, lehozom a csillagokat, elhiszed?


Szerinted egy felnőtt embernek nincs pár ezer forintja tartalékban, és egy gyerektől kell kérnie?

2022. aug. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem õ lopta volna el, akkor most nem kéne vissza fizetnie.
2022. aug. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

De az. Most még nem látod. Gondolom 15-16 éves vagy. Miért kell neki visszafizetni, ha nem ő lopta el a főnökétől? Ha én nem csinálok semmit, de engem gyanúsítanak, minden követ, kamerát megmozgósítanék, hogy bizonyítsam. És magamtól jönnék el a bizalom hiánya miatt. Nem még visszafizessem, hogy ott maradhassak. Mit dolgozik?

Ha szarul állnak, akkor fogadd el a tényeket. Lopott, tőled kért, kérni fog megint. Kérdezd meg, hogy mit vegyetek együtt, amire szüksége van. Így segíts, ne pénzzel.

2022. aug. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
96%

Mióta vagytok együtt? Mennyire ismered?

Miért gyanusították meg lopással? Ha nem ő lopott miért adja vissza? Miért akar ott dolgozni? A barátod története több sebből vérzik?

Mennyit adtál neki?

Mivel segített ki téged régebben?

2022. aug. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Senior Séf ***** válasza:
100%
Nem létezik naivabb lény a földön egy szerelemes tinilánynál.
2022. aug. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!