Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Milyen érzés ha megölel egy lány?

Milyen érzés ha megölel egy lány?

Figyelt kérdés

Soha nem értem még egy lányhoz sem, nem volt kapcsolatom semmi. Néha sírok a szobámba mert jó lenne ha valaki szeretne és megölelne. Milyen érzés kapcsolatba lenni és ölelést kapni?


19/F



nov. 27. 22:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
51%
Fogalmam sincs, ez sci-fi kategória. 27F
nov. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
64%
Ha olyan ölel meg akit szeretnél, hogy megöleljen vagy akihez vonzódsz akkor nagyon rossz, de ha olyan ölelget akinél egyik sincs meg, az nagyon kellemetlen..
nov. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%
Hat, a szobadban sirdogalas sokat fog segiteni, az mar biztos. Probaltal mar kimaszni a sotet kis odudbol, beszelgetni masokkal, tarsasagba menni?
nov. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%
1 289 Ft az ACME VR szemüveg, meg lehet nézni.
nov. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%
Jó.
nov. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%
30 000 forintért megtapasztalhatod a gubacsi környékén. Ha csak ölelés kell semmi extra azt még lehet le is tudod alkudni
nov. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
77%

Elnézést, félreolvastam a kérdést, azt olvastam, hogy


"Milyen érzés ha megöl egy lány?"


Szerencsére ennyire nem vészes a helyzet. Amúgy egy nagyon triviális dolgot említettél, egy egyszerű ölelés, igen, hát majd megtudod, amikor megölelnek. :D


Bocs de a kérdés olyan értelemben hülyeség, hogy ezt nem lehet elmagyarázni. Olyan kérdés, mint hogy milyen érzés a szex? Arra se lehet azt mondani, hogy olyan, mint a maszturbálás, mert nem olyan.


Egyébként ha van lány ismerősöd, akkor egyszerűen fogod magad, odamész hozzá, és megöleled. Aztán ha kérdezi, hogy ez most mégis mi a f*sz volt, akkor elég annyit mondanod, hogy "csak kedvellek, és ezt nem elég mondanom", vagy valamit, nem kell túldramatizálni, ez nem egy akkora dolog.

nov. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, majd megtudod. Én 27 voltam, amikor először megölelt egy lány.
nov. 28. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát, olyan mintha fiú ölelne meg, kivéve, hogy ha a lánynak nagyok a cicijei, akkor azt lehet érezni :)
nov. 28. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
51%
Most látom, össze vissza írtam.. szóval a nagyon rossz az nagyon jó aksrt lenni. 🤔
nov. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!