Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy ismerkedsz? Honnan van...

Hogy ismerkedsz? Honnan van bátorságod kezdeményezni?

Figyelt kérdés
Sajnos nálam ezeknél az alap problémáknál megbukik az egész. Várom a tapasztalatokat!

nov. 28. 22:45
 1/4 anonim ***** válasza:
84%

Nem ismerkedem.

Szó szerint ember undorom van, amennyi bunkóval találkozom kint az életben,munkahelyen úgy mint itt a GYK-n és a facebookon nap, mint nap.

nov. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
92%
Írásban. Aztán aki eltűnik, az eltűnik, aki megmarad...hurrá.
nov. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
88%
Itt igyekszem ismerkedni az oldalon. (F!)
nov. 29. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nincs 'bátorságom' ismerkedni, de szívesen ismerkedem.

Ez így leírva ellentmondásos, mégis sikerül.

Például utcán, buszmegállóban, boltban, színházban, utazások alkalmával, valahogy megtalálnak az emberek, megszólítanak, kérdeznek és már beszélgetünk is.

A munkahelyem is olyan jellegű hogy nem gond egy kis kommunikáció, sőt néha elengedhetetlen.

Célzottan még soha nem ismerkedtem /értem ez alatt párkapcsolat, barátság vagy bármilyen iszony vagy viszony/, viszont nem zárkózom el, nyitott vagyok és a kapott lehetőségekkel élek. Ha egy kicsit is érdeklődéssel fordulok a másik személy iránt, már úgymond nyert ügyem van. Az idő pedig eldönti, érdemes-e hosszabb távon fenntartani az ismeretséget.

Sokszor elgondolkodom, például itt a gyakorin, miért zárkózottak az emberkék az ismerkedésre? Rossz tapasztalat? Önbizalom hiánya?

Nem tudom, amit tudok hogy nincs veszteni valója senkinek, mert mi van ha nem sikeres az ismerkedés?

Semmi de semmi. Attól még holnap ugyanúgy fel kel a nap, vagy esik az eső.

nov. 29. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!