Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az egyik távolabbi ismerősöm...

Az egyik távolabbi ismerősöm meghívott egy elsőre gyanúsnak tűnő csoportba, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem, nem online csoport, hanem valami face-to-face izé. Nagyon ködösen írta le a csávó, hogy valójában miről is szólnak ezek a találkozók.


Bevallom őszintén semmit nem értettem belőle, mert ahogy előadta a szövegét egyből a NXIVM jutott eszembe, meg Allison Mack. Nem csak a "kisváros"ias környezet miatt aggódom (hogy hamar elterjed, ha elmegyek ilyen helyre), hanem igazából minden másért is. A saját, meg a családom biztonsága miatt is.


Honnan a hatlövetű szürkelyukból jött most ez elő a srácnál? Miért gondolja, hogy nekem valami csoportba kellene tartoznom?


Amúgy állítólag valami elitebb kör tagjai vannak jelen, de ez nálam újabb gyanús pont. Mit akarhatnának tőlem?


nov. 29. 14:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%

Így mi sem tudjuk, milyen csoportról van szó...


Mondj nemet és kész.

nov. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Én nem mennék el. Vagy szekta, vagy MLM, vagy bűnszervezet. Mi más lehetne még?
nov. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%

Lehet, hogy tök jó az a acsoport...

... de őszintén, ha képtelen volt lemondani mi az a csoport, akkor miért merül fel bárkiben, hogy lemenjen? Olyan dologra nem pazarolja épeszű ember az idejét, amiről azt sem tudja mi az.


Majd ha tisztességesen elmondta miről van szó és kedvet cisnált, akkor lehet róla szó. De addig...

nov. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%

Ha szerencséd van, akkor csak egy MLM, ha nincs szerencséd, akkor egy szekta.


Haverral kapcsolatot megszakítani, telefonból kitörölni, mert ezek után tőle semmi jót nem várhatsz.


(Ui.: ha szerepjátékozni hívott, akkor oda elmehetsz, azt is nehéz elmagyarázni... :) )

nov. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
Uh, mikor nekem egy kolléganőm ilyet javasolt, és véletlen se bírta kinyögni, miről van szó, megtudtam mástól, MLM.
nov. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
17%
Ez az Allisonos hír miért nem kapott nagyobb visszhangot? Vagy csak én maradtam le?
nov. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
65%
4est adom, lehet csak DnD-zni akart a csávó csakát... inkább könnyebb elmagyarázni, hogy miért próbálj meg minden ismerősödnek eladni 200 kg lejárt szavatosságú mosóport, minthogy azt, hogy miért ül 4-5 felnőtt ember egy asztal körül a fingszagban 4 órán át kockákat dobálva:D
nov. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

Kerdezd meg tole irasbsn ezeket:


Mi a pontos cime a helyszinnek?

Varos kerulet utca hazszam emelet ajto

Mi tortenik ott egy talalkozas alkalmaval?

Van-e facebook v instaoldala a csoportnak?


Kerdezzra,h ez egy szekta vagy mlm?

nov. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Lehet igazatok lesz és csak túlreagálom. Vagy MLM vagy valami szerepjáték. Talán inkább szerepjáték lehet, de igazából én ezekhez full buta vagyok.


Mindenesetre az fix, hogy saját magamtól nem fogok erőltetni semmit, me a hülye embereket könnyű berántani minden fosba.


Szóval amíg nincs egyszerűbb és átláthatóbb ajánlat, addig tartózkodom ettől.

nov. 29. 17:54
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Engem MLM-be akartak belerángatni, egy videót neg is néztem. Utána tiltottam az "ismerőst" is. Nem kötelező sehova sem csatlakozni és bármikor ki lehet lépni.
nov. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!