Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha egy lány meghívott hamburge...

Ha egy lány meghívott hamburgerezni honnan tudhatom hogy nem átverés?

Figyelt kérdés

A kérdés már csak utólagos mert nem mentem el, de akkor is kérdezem: lány, egyetemista csoporttárs. Meghív hamburgerezni estére (most nem a hamburger a lényeg).

Honnan tudjam hogy nem átverés az egész?

Hogy nem csak szívatásból hív hogy én elmenjek ő meg röhögjön rajtam otthon hogy elmentem ő meg nem...

Honnan tudhatom ezt? Már mindegy persze mert nem mentem el. csak kérdezem


2019. dec. 10. 15:44
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Lemondtad a "randit"? Ha nem akkor elég nagy tapló vagy.


Sehonnan se, sose tudhatod hogy a másiknak mi van a fejében. (persze lehet figyelni a jeleket, hogy mennyire jössz be neki, hogy viselkedik veled de ez se garancia semmire se) De ha nem kockáztatsz akkor nem is nyerhetsz, ergo a helyes hozzáállás az ha érdekel az illető személy akkor adsz neki egy esélyt és elmész.

2019. dec. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Sehonnan nem tudhatod. Nekem nagyon gyanús a dolog, mert egy egyetemista már képes egyedül enni. Jól tetted, hogy nem mentél!
2019. dec. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Ezt csak onnan tudhattad volna meg, ha elmész. Vagy kapsz hamburgert, vagy nem.
2019. dec. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

"Lemondtad a "randit"? Ha nem akkor elég nagy tapló vagy."


Nem lemondtam hanme azonnal még a meghívás pillanatában már mondtam is hogy kösz de nem.

A lemondtam az lett volna ha igent mondok majd később mégis nemet.

2019. dec. 10. 15:51
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
#4 és jó ez neked, hogy csak azért mert félsz az elutasítástól inkább nem barátkozol? Ellenben otthon meg azon töröd a fejed, hogy vajon mit akarhatott tőled a lány?
2019. dec. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

"és jó ez neked, "


nem jó de ez van. kockázatkerülő attitűd. elemi pszichológia. inkább itthon egyedül mint átverve valahol. ez van.

2019. dec. 10. 16:08
 7/22 anonim ***** válasza:
60%
"nem jó de ez van" És ezt miért fogadod el magadban, amikor lehet rajta változtatni?
2019. dec. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

"amikor lehet rajta változtatni?"


mert valójában nem előnyös stratégia ez? engem garantáltan nem ér érzelmi csalódás nem fogok soha szakítani senkivel-mert bele se megyek semmibe

2019. dec. 10. 16:23
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Akkor sok sikert az eljövendő magányos életedhez. ;-)
2019. dec. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

"kockázatkerülő attitűd"


És ebben hol volt a kockázat, amit el kellett volna kerülni? Ha nem megy el, akkor maximum beülsz egyedül és eszel egy hamburgert, jujj de ciki lett volna, úristen. Még csak érzelmi kockázat sincs, mert nyilvánvalóan sz#rsz a lány fejére.

2019. dec. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!