Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tegyek,hogy ne "baszogassa...

Mit tegyek,hogy ne "baszogassanak"?

Figyelt kérdés

Röviden,gimis story ,semmi extra ,csak kezd idegesíteni.

Szóval ,év elején összepárosítottak egy fiúval ,akivel barátok voltunk,csak elterjedt a pletyka ,hogy jaj együtt vannak ,és engem az osztálya ,akárhányszor meglátott ,úgy hívott ,hogy "JAJ OTT AZ XY NŐJE". A fiút baromira zavarta,engem nem ,én elvoltam a "nevemmel" ,igazából akárhányszor "megszólítottak" csak nevettem rajta. Mondjuk a fiúval meg is romlott a kapcsolatom, de szerintem ki kellett volna állni magáért,amit soha nem tett meg. Ő is csak nevetett azon ,ahogy a saját haverjai baszogatják. De viszont mostanában újabb "nevet: kaptam,ami nem sértő ,meg semmi ,csak a keresztnevemet formálták át,és mindig úgy köszönnek,de úgy hogy közben kinevetnek.Köszöngetek persze én is vissza,csak eljutottam idáig ,hogy ez baromi idegesítő ,és konkrét hülyének,lúzernek érzem magam. Úgy érzem rajtam nevetnek ,amúgy is erősen ömbizalomhiányos vagyok, barátaim simcsenek,és kissebbségi komplexusom (tehát nálam mindenki sokkal jobb,jobb élete van stb.,bár tényleg így érzem),de ez előhozza belőlem azt,amikor általánosban bántottak,és ez azóta velem van ,azóta se lettek barátaim rendesek,nem vagyok fesztelen emberek között,tehá kb 0 vagyok,és ez is az egyik dolog amikor így érzem magam. Pedig nem bántó ,talán zavarónak se nagyon mondanám ,csak én kezelem rosszul.

Tudom kezdeni kéne valamit magammal ,mert se hobbim se kapcsolataim,se életem semmi ,csak vagyok és nagyon unom.

Igazából elkanyarodtam a kérdéstől ,talán nem is az a lényeg ,csak kiírtam magamból valamit.



nov. 29. 21:05
 1/3 anonim ***** válasza:
85%
Mutass fel valami tiszteletre méltó teljesítményt pl. a tanulmányaidban.
nov. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Most nem állok jól tanulmányilag sem,azt hiszem tudom az anyagot pl.matek,erre tessék ,ott a 2-es a Krétában

De viszont ebben is összekéne szednem magam

nov. 29. 21:17
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom hanyadikos vagy, ez a xy nőjével való csúfolkodás eléggé ovis jellegű szerintem, ezen nincs miért kiakadnod. De úgy látom nem ezzel van fő problémád. Sajnos barátok terén én sem álltam jól sosem, pedig nekem van önbizalmam.

Talán ha elkezdesz csakis magadra fókuszálni és kiemeled a nőies vonalad, az sokat tud segíteni az önmagaddal való elégedettségben. Esetleg egy kis szempillaspirál, egy aranyos szett amiben jól érzed magad. És a matek jeggyel kapcsolatban, nekem sem ment soha,mégis 4.84es átlagom van most az egyetemen:)

Igenis jobb lesz,csak kezdd el meglátni magadban az igazán szépet/jót,és azt kiemelni. Ne engedd hogy a múltbéli sérelmeid határozzanak meg! Ha magadat nem szereted,azt más is észreveszi,és riasztó lehet.

20L

dec. 10. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!