Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Milyen emberekre mondjátok a...

Milyen emberekre mondjátok a "szellem" vagy "zombi" jelzőket?

Figyelt kérdés
De inkább a szellemet. Rám rendszeresen mondják ezeket így tudni akarom a miérteket.

dec. 4. 12:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám meghalt és az októberre visszagodolva kicsit zombi voltam, kb csak arra emékszem, hogy úgyléteztem abban a hónapban.
dec. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%
Aki bejar dolgozni de nem szol egy szot sem
dec. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a szellem meg a zombi az nem ugyanaz. A szellem az, aki olyan mintha ott sem volna, mintha láthatatlan lenne. Nem tűnik fel senkinek az sem, ha ott van, meg az sem, ha hiányzik az adott társaságból. Mintha nem is létezne. Nem kavarja fel az álló port.

A zombi az meg olyan, aki ott van fizikailag, testileg, de "lélektelen". Kiszállt belőle a lélek. Levert, rosszkedvű, lehangolt vagy talán már az sem, közömbös, csak a teste van ott, lélekben sehol sincs.

Tehát a szellem, mintha ott sem lenne, a zombi meg ott van, de csak testileg. Lelkileg meg halott.

dec. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Metionin ***** válasza:
100%
A szellem, akiről elvileg tudjuk, hogy létezik de még sosem láttuk és nem tűnik fel se a jelenléte se a hiánya. A zombi az az, aki pl. éjszakás műszak után bambul ki a fejéből hazamenet, sok évig voltam én is olyan zombi.
dec. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
"Nálunk átlagembernek hívják a zombikat..." (by: Majka: Füttyös)
dec. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!